Instagram için Takipçiler+

Android için Instagram Takipçi Yönetimi Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
Üretici: Tappple
tamindir.com indir.com

Instagram için Takipçiler+ uygulaması, Instagram’da sizi takip etmeyen kullanıcıları öğrenmeniz için geliştirilmiş bir Android uygulamasıdır.

Çektiğiniz fotoğrafları çeşitli efektlerle süsleyerek hesabınızda paylaşabildiğiniz popüler uygulama Instagram’da, takip ettiğiniz bir kullanıcının sizi takip edip etmediğini öğrenebileceğiniz bir fonksiyon bulunmuyor. Özellikle “takip edeni takip ederim” mantığıyla takipçi kazanmaya yönelik açılan hesaplar, siz onu takip ettikten bir süre sonra takibi bırakıyor. Bu tür girişimlerin önüne geçmek için, Instagram için Takipçiler+ uygulamasını kullanarak bu tarz kurnazlık yapan kişileri anında ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Uygulamanın modern ve kolay arayüzü sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan, istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra, alt kısımda bulunan menü size yardımcı olacaktır. Uygulamada; Kazanılan Takipçiler, Kaybedilen Takipçiler, Takip Etmediğim Takipçiler, Beni Takip Etmeyen Kullanıcılar gibi seçenekler sunuluyor. Takip etmediklerinizi ya da sizi takip etmeyenleri toplu bir şekilde takip edebiliyor ya da takipçilerinizden çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca, uygulama ana sayfasındaki, kayan bantta da fotoğraf başına beğenme, şöhret değeri, beğeni değeri gibi istatistikleri görebiliyorsunuz.

Uygulama ücretsiz kullanabiliyorsunuz, ancak sunulan bazı özellikler ücretli olarak sunulmakta. Fotoğraflarınızı en çok beğenenler, en çok yorum yazanlar, hayalet takipçiler gibi özellikleri kullanabilmek için ücret ödemeniz gerekiyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Instagram için Takipçiler, uygulaması İnstagram hesabınız ile kullanım imkanı sunan, hesaplara erişerek görüntüleme ve hesabınızı tanıtma seçenekleri sunan bir yazılımdır.

Kişisel olarak giriş yapıtıgınız instagram hesaplarınıza erişerek, hesabı tanıtma, binlerce kullanıcıya tek bir alan üzerinden erişim sağlama imkanı sunan bir yazılımdır. Hiç bir ücret ödemeden farklı kullanıcılara erişme, takip etme ve kullanıcıların sizi takip etmesi için ısrarcı istekler sunan farklı yapıda bir instagram aracıdır.

Uygulama da; Doğruda takipçi satın alma sistemi de mevcut olup, giriş yaptığınız prgofil üzerinden işlem yapma seçeneği sunan modüller olup, farklı tarz da kullanışlar için ideal bir uygulamadır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;