İşCep

Android İçin İş Bankası Resmi Mobil Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

İş Bankası Türkiye’deki ilk Android uygulamalarından bir tanesine sahip. Uygulamayı kullanmak için elbette ki Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefona ya da tablete ihtiyacınız var.

Uygulamanın size sunduğu imkanlar oldukça geniş denilebilir. Para yatırma ve gönderme seçenekleri, hisse senedi, döviz alım satımı, fatura ödemeleri, kredi başvurusu ve diğer bankacılık işlemlerini yapma olanaklarına sahip.

Ayrıca size en yakın İş Bankası şube ve bankamatiklerini görebilir, ekonomi bültenini düzenli olarak uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.Oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip uygulama sistem kaynaklarını da oldukça verimli kullanıyor ve herhangi bir güvenlik sorununa sebep olmadan çoğu banka işleminizi yapmanıza olanak sağlıyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

İşCep, Türkiye'deki ilk android uygulamalaradan birine sahip olan İş Bankası'nın resmi android uygulmasıdır.İşCep uygulmasını android telefon ya da tabletlerinizde kullanabilmeniz mümkündür.İşCep uygulaması sayesinde;- Para transferleri, yatırım işlemleri, hisse senedi işlemleri, döviz alış/satış, fatura ödemeleri, kredi başvuruları, şans oyunları ödemeleri gibi pek çok bankacılık işlemini 7 gün 24 saat daha hızlı, daha kolay ve daha hesaplı yapabilirsiniz. - Tek kullanımlık şifre ile İnternet Şubesi?ne girebilir, Bankamatiklerimizden kartsız para çekebilirsiniz.- Tüm İş Bankası şubelerinin çalışma saatleri ile Şube ve Bankamatiklerinin konumları ve adresleri hakkında bilgi alabilirsiniz.- İş Bankası için hazırlanan günlük Ekonomi Bülteni?ni izleyebilirsiniz.- Kart bilgileriniz ile müşteri şifrenizi oluşturabilirsiniz.- İş Bankası müşterisi değilseniz, TC kimlik ve cep telefonu numaranızla müşterimiz olmak için başvurabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
İş Bankası'ndan, Türkiye'de ilk Android bankacılık uygulaması!

İşCep uygulamasında sizi bekleyen hizmet ve yenilikler:

Bankacılık İşlemleri: Para transferleri, yatırım işlemleri, hisse senedi işlemleri, döviz alış/satış, fatura ödemeleri, kredi başvuruları, şans oyunları ödemeleri gibi pek çok bankacılık işlemini 7 gün 24 saat daha hızlı, daha kolay ve daha hesaplı yapmak sizin elinizde.

Cep Anahtar: Tek kullanımlık şifre ile İnternet Şubesi'ne girebilir, Bankamatiklerimizden kartsız para çekebilirsiniz.

En Yakın İş Bankası: Tüm Şubelerimizin çalışma saatleri ile Şube ve Bankamatiklerimizin konumları ve adresleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekonomi Bülteni: İş Bankası için hazırlanan günlük Ekonomi Bülteni'ni izleyebilirsiniz.

Anında Şifre: Kart bilgileriniz ile müşteri şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Anında Müşteri: İş Bankası müşterisi değilseniz, TC kimlik ve cep telefonu numaranızla müşteri olmak için başvurabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;