İzmir Mobil Kent Rehberi

Android İçin İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

İzmir Mobil Kent Rehberi, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen resmi mobil uygulamadır. Günümüzde herşeyin dijital olmaya başladığı bir çağda yaşıyoruz ve her türlü bilgiye bilgisayarlar ve internet yoluyla ulaşmak mümkün. Artık akıllı telefon ve tabletler de hayatımıza girdi ve bir çok belediye bunun güzelliklerinden faydalanmaya başladı.

İzmir de bunu göz önüne alarak Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz, kolayca çeşitli bilgilere ulaşabileceğiniz bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama ile İzmir'e dair verilere anlık olarak erişebileceksiniz.

Nöbetçi eczane, önemli yerler, otobüs, metro, vapur ve izban durak yerleri ile sefer saat aralıklarını uygulama ile kolayca görebilirsiniz. Örneğin bulunduğunuz ilçede ve mahallede sağlık ocağına gitmeniz gerekiyor fakat nerede olduğunu ya da telefon numarasını bilmiyorsunuz. O sağlık kurumuna ait ikonu bularak, üzerine tıklayarak oranın telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Yani genel olarak söylemek gerekirse, İzmir'de yaşıyorsanız ve şehri yeni yeni tanımaya başlıyorsanız, kesinlikle telefonlarınızda bulunması gereken bir uygulama.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Artık günümüzde belediyelerde mobil cihazların özelliklerinden yaralanmak istiyor.Nereyse her belediye mobil uygulamaya sahip.Bu uygulamada o yararlı uygulamalardan bir tanesi.

Bu uygulamada İzmir ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz.Eczaneler,hastaneler,okullar,otobüs saatleri,metro saatleri hepsi ile ilgili bilgiler bu uygulamada mevcut. İzmir'de aradığınız her yerin telefon numarası,adresi bu uygulamada mevcut.

Eğer sizde İzmir'de ikamet ediyorsunuz sizin için de gerekli bu uygulamayı indirmelisiniz.Oldukça kullanışlı ve basit bir arayüze sahip bu uygulama sayesinde birçok işinizi daha kolay çözebileceksiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;