Kaave Falı

Android için Kahve Falı Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: didiLabs
tamindir.com indir.com gezginler.net

Kaave Falı, kahvenizi içtikten sonra sizin için kahve falınıza bakacak birilerini bulabilmenin en etkili yollarından bir tanesidir. Android telefon ve tabletler üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde saat kaç olursa olsun içtiğiniz kahvenin resimlerini çekerek gönderebilir ve size özel kahve yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Falınıza baktırmak için kahve fincanı ve tabağının resimlerini çekerek göndermeniz gerekiyor.

Uygulama üzerinde falınıza bakan kişinin adı Falcı Bacı. Bu abla kahve fallarınıza ücret almadan bakarak, falınızı yorumluyor. Fakat bu abla ile çalışan diğer arkadaşlar da mevcut. Melek Abla ve Jasmine diğer falcılar fakat bu ablaların uzmanlık alanları farklı. Melek Abla, aşk, ikili ilişkiler ve aile hayatı konularında uzman. Jasmine ise arkadaşlıklar, iş hayatı ve maddi gelecek ile ilgili yorumlar yapabiliyor. Tabi bu 2 ablanın Falcı Bacı'dan farkı ücretli olması. Yani Falcı Bacı'nın ücretsiz olarak bakacağı kahve falı ile yetinmezseniz, bu iki ablaya da ulaşarak onlarında yorumunu alabilirsiniz. Bunu yapabilmek için uygulama üzerinde krediniz olması gerekiyor. Krediyi uygulama içerisinden satın alabilirsiniz. Bunun dışında uygulama içerisinde altın üyelik sistemi bulunmaktadır. Nedeni ise, yoğunluk yaşandığı zamanlarda altın üyelik sahibi üyelere öncelik verilmesi. Böyleleikle üyelik sahibi iseniz, yoğun saatlerde dahi kahve falı gönderseniz, falınız hemen yorumlanarak size gönderilecektir.

Uygulamaya Facebook hesabınız ile giriş yaparak fallarınızın e-posta olarak gelmesini sağlayabilir ve böylece tüm baktırdığınız falların e-posta adresinizde depolanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca fal yorumlarınızı sosyal medya platformları üzerinde arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • Göndereceğiniz kahve fincan ve tabak fotoğrafları binlerce farklı şekil ve düzene göre incelenir
  • Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size ve burcunuza özel olarak yorumlama
  • Yorumlanan tüm fallarınızı telefonunuzda saklama
  • Facebook ile giriş sistemi sayesinde farklı cihazlar üzerinden rahatça giriş yapabilme

Ne demişler, fala inanma falsız da kalma. Sizde fal baktırmayı seviyorsanız yada denemek istiyorsanız, Kaave Falı uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirererek hemen ilk kahve falınıza baktırabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Size özel kahve falı yorumları ile heyecan yaşamak ve eğlenmek istiyorsanız mutlaka Kaave Falı uygulamasını denemelisiniz.
 
Eğer etrafınızda kahve falı baktıracak birisi yok ise Kaave Falı uygulamasında bulunan Falcı Bacı bu görevi sizin için seve seve yapacaktır. Uygulamayı kullanarak kahve falınızı yorumlatmak için yapmanız gereken tek şey, içmiş olduğunuz kahve fincanının fotoğrafını çekip, uygulama üzerinden Falcı Bacı' ya göndermek olacak ve bu sayede de falınızı yorumlatabileceksiniz. 
 
Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama ile gönderdiğiniz fincan resmi üzerinde bulunan şekillere ve düzene göre falınızı yorumlatabilir, size özel burç yorumlarını okuyabilir, yorumlanan fallarınızı fincan fotoğrafı ile birlikte telefonunuzda saklayabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya giriş yapmak için Facebook hesabınızı kullanabilir ve tüm cihazlardan yine Facebook hesabınızı kullanarak fallarınıza erişebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Kahvenizi içtiniz ama falınıza bakacak kimse yok mu? İster gece olsun ister gündüz, kahve fincanının ve tabağının fotoğraflarını telefonunuz ile çekip gönderin, Falcı Bacı kahve falınızı size özel yorumlasın.

* Falcı Bacı'nın arkadaşları Melek Abla ve Jasmine ile tanışın! Aşk, ikili ilişkiler ve aile hayatı konularında uzman Melek Abla ve arkadaşlıklar, iş hayatı ve maddi geleceğin ile ilgili yorumları ile Jasmine fallarınızı bekliyor.

* Falcınız Isabel ile tanışın! Daha detaylı ve uzun yorumlar isteyen kullanıcılarımız için Falcı Isabel tüm yeteneğini konuşturuyor. Bir niyet tutun ve gerisini Isabel'e bırakın.

* Falcı Bacı'nın yoğun anlarında beklemekten sıkılan kullanıcılarımız için Altın Üyelik! Hemen şimdi Altın Üyelik'e terfi edin, Falcı Bacı herkesten önce sizin falınıza baksın, daha fincan masadayken falınız size ulaşsın.

* Facebook hesabınız ile giriş yapın, fallarınız e-posta adresinize de gelsin! İster posta kutunuzda saklayın, ister arkadaşlarınıza gönderin.

Özellikler:

- Gönderdiğiniz fincan fotoğrafları binlerce şekil ve düzene göre incelenir. - Kendinizle ilgili verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size ve burcunuza özel olarak yorumlanır. - Yorumlanan falları fincan fotoğrafları ile birlikte telefonunuzda saklar. - Kaave Falı sizi unutmaz, bilgilerinizi tekrar girmemeniz için hatırlar. - Facebook ile giriş yaparak tüm cihazlarınızdan fallarınıza ulaşırsınız.

Fallar eğlenceli ve heyecan vericidir! Falcı Bacı'nın ve Isabel'in size özel kahve falı yorumları ile hem heyecanlanacak hem de eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)