Kafatası Canlı Duvar Kağıdı

Android için Duvar Kağıdı Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR / EN
indir.com

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz korkunç efektli duvar kağıdı uygulaması.

Çiçekli, böcekli ve renkli duvar kağıtlarından sıkıldım ve artık orijinal, değişik ve sıra dışı yapıya sahip bir duvar kağıdı arıyorum diyorsanız bu uygulama tam da sizin aradığınız gibi bir uygulama. Bu uygulamanın içerdiği farklı modellere sahip duvar kağıtlarından birini ekranınıza uygulayarak sıra dışı kişiliğinizi ortaya koymuş olursunuz.

Kafatası Canlı Duvar Kağıdı uygulamasında birbirinden korkunç kuru kafa iskeletorları mevcuttur. Kimisi büyücü, kimisi şeytan, kimisi de azrail kılığına bürünmüştür. Bunların içerisinden dilediğinizi seçerek Android cihazınızın ekranına uygulayabilirsiniz. Üstelik cihazınızın ekran kilidini devreye soktuğunuz anda, duvar kağıdınız da duracak, böylelikle pil gücünden tasarruf edecek ve bu uygulamadan kaynaklı bir şarj sorunu yaşamayacaksınız. Üstelik bu enteresan uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;