Kalbini Sev

Android Için Sağlıklı Yaşam Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Unilever Inc
tamindir.com gezginler.net

Kalbini Sev uygulaması ile günlük aktivitelerinizi Android cihazlarınıza kaydedebilir, kalp sağlığınıza dikkat edebilirsiniz.

Becel firmasının sloganı Kalbini Sev’den esinlenerek geliştirilen uygulamada, kullanıcıların günlük aktiviteleri kaydedilerek kalp sağlığına dikkat etmeleri amaçlanıyor. Yürüme ve koşma modlarının yanı sıra adım sayacı da bulunan uygulama, gün içinde kaç kilometre yol aldığınızı da sizlere sunuyor. Uygulamaya kişisel bilgilerinizi, yani yaş, kilo, boy ve vücut kütle endeksinizi girdikten sonra aktivitelerinizi gerçekleştirmeye başlayabiliyorsunuz. Kaç kez koştuğunuzu veya yürüdüğünüzü, kaç becel kalbi kazandığınızı ve yaktığınız kalorileri takip edebileceğiniz uygulamada, kalbinize yararlı yemek tariflerine de ulaşabiliyorsunuz. Aktiviteleriniz sonrasında tüketebileceğiniz besleyici ve lezzetli tarifler sizleri bekliyor.

Standart, Zamana Karşı, Mesafeye Göre ve Parkurlar gibi koşu tiplerinden herhangi birini seçerek aktivitelerinize başlayabilir, kalbinizin daha sağlıklı olması için gereken egzersizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Android cihazlar için sunulan Kalbini Sev uygulamasını ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Becel'in yepyeni uygulaması Kalbini Sev ile kullanıcılar artık ister koşacak ister yürüyecek ve kalp sağlıklarına dikkat edecekler. Kalbini Sev uygulaması kullanıcılarına sadece koşu ya da yürüyüş modlarını sunmakla kalmıyor, adım attıkça kazandırıyor. Uygulama ayrıca Becel'e özel kalbe dost tarifleri de içinde bulunduruyor. Böylece aktivite sonrasında kullanıcılar en besleyici ve lezzetli Becel tariflerine ulaşabiliyor.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;