Kalça Egzersizleri

Sağlık-Form Koruma Programı

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Hakan İnce
tamindir.com indir.com gezginler.net

Kalça Egzersizleri, spor yapmayı bir yaşam biçimi haline getirmek ve daha sağlıklı bir vücuda kavuşmak isteyen kullanıcıların denemesi gereken bir spor uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı Android cihazlarımıza indirerek düzenli egzersiz yapma alışkanlığı kazanabiliyoruz.

Uygulamanın çalışma karakteri adından da anlaşılabileceği gibi genellikle kalça kası üzerine yoğunlaşıyor. Bu bakımdan özellikle kadın kullanıcılara hitap ettiğini söyleyebiliriz. Malum, yaz mevsimi yaklaşıyor. İnsanlar kış mevsiminde aldıkları kilolardan kurtulmanın ve daha şekilli bir vücuda sahip olmanın yollarını arıyorlar. Kalça Egzersizleri bu noktada devreye girerek sağlıklı kilo vermek ve spor yapmak isteyenlerin yardımına koşuyor.

Uygulamayı kullanarak özellikle kalça bölgemizi çalıştırabiliyoruz. Bu kas grubuna ek olarak göğüs, kol ve karın egzersizleri de uygulamada sunulanlar arasında yer alıyor. Uygulamanın en iyi yanı sunduğu egzersizleri resimlerle desteklemesi. Bu sayede kullanıcılar ne yapmaları gerektiğini görsellere bakarak daha net bir şekilde kavrayabiliyorlar.

Sağlıklı beslenmeyi ve bu uygulamayı kullanarak spor yapmayı alışkanlık haline getirirseniz kısa sürede kilo verebilir ve daha şekilli bir vücuda sahip olabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
   Kalçalarınızdaki fazlalıklardan şikayetçisiniz ve okulunuz işiniz yüzünden bir şey yapamıyor musunuz? Ozaman bu program tam size göre. Bu program sayesinde günde 10-15 dakikanızı ayırarak kalçalarınızdaki fazlalıklardan kurtulmanız mümkün.
   Programın zengin içeriği her vücuda , her yapıya uygun egzersizleri sayesinde sizde kendinizi forma sokacaksınız. Ortamınızın uygun olduğu heryerde android telefonunuzu çıkarın ve egzersizlere başlayın sizde forma girin vücudunuzdaki fazlalıklardan kurtulun.
İndirme Sayfası (indir.com)
Youtube ile 8 dilden fazla tüm dünyada 40.000.000'dan fazla ziyaretçi alan ünlü "8 dakikada karın kası" videosu artık cebinizde!

"8 dakikada karın kası" uygulamasını biz başlattık...Taklitlerinden sakının ;-)

Önemli:

Bir egzersizimizi gerçekleştirdikten sonra zayıflayacağınıza ve de kusursuz bir karına, etkileyici kalçalara, çelik göğüslere sahip olacağınıza söz vermiyoruz....

Egzersiz dünyasında size kesin sonuçlar vaad eden kimseye asla güvenmeyin çünkü kendinizden başka hiçkimse size bunu garanti edemez; her bir egzersiz programının başarısı için temel unsurlar şunlardır: istek ve azim.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;