Kamil Koç Mobil

Android için Resmi Kamil Koç Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Kamil Koç Mobil eğer yolculuklarınızda Kamil Koç otobüslerini tercih ediyorsanız oldukça işinize yarayacak bir mobil otobüs bileti satın alma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Kamil Koç Mobil uygulaması sayesinde nerede olursanız olun gitmek istediğiniz yöne giden Kamil Koç otobüslerinin sefer saatlerini öğrenebilirsiniz. Uygulama sefer sorgulama işleminin haricinde size otobüslerin dolu olup olmadığını ve hangi koltukların boş olduğunu da gösterebiliyor. Ayrıca boş koltuklara Kamil Koç Mobil uygulaması aracılığıyla rezervasyon da yaptırabiliyorsunuz. Bunun yanında kredi kartınızı veya BKM ekspress yöntemini kullanarak bilet satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kamil Koç Mobil uygulaması eğer Kamil Koç Yolkart sahibiyseniz Yolkart puanlarınızı görmenize ve puanlarınızı bilet satın alırken kullanmanıza da imkan tanıyor. Uygulama Kamil Koç şubelerine gitmeden seyahatleriniz ile ilgili birçok işlemi halletmenize ve zamandan kazanmanıza yardımcı oluyor.

İller Arası Mesafe adlı uygulamayı kullanarak gideceğiniz yolun ne kadar süreceğini kolayca öğrenebilirsiniz:

İndir284 KB

İndirme Sayfası (tamindir.com)

   Yillardır şehirler arası yolculuklarınızda sizi yalnız bırakmayan Kamil Koç'un servislerinden faydalanabileceğiniz ücretsiz bir android uygulamasıdır.   Kamil Koç Mobil adlı bu uygulamayla, artık otobüs bileti satın alımı ve rezervasyonları çok kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Yolkart üyeliğinizin girişini yaparak; satın aldığınız bilet ve daha önceden yapmış olduğunuz rezervasyonunuzu kolayca bilete dönüştürebilir veya iptal edebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama içerisinden çağrı merkezine tek tuş arama özelliği ile ulaşabilir derdinizi anında iletebilirsiniz.   Fazlasıyla sade bir temaya ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan bu uygulama tamamen ücretsizdir.

İndirme Sayfası (indir.com)

Kamil Koç ile seyahatleriniz öncesinde bilet alım ve rezervasyon işlemlerinizi bu uygulama ile hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Yolkart üye girişi ile yaptığınız bilet alımları ve rezervasyonlar üzerinde işlem yapabilir, rezervasyonlarınızı kolayca bilete dönüştürebilir veya iptal edebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ile çağrı merkezimizi tek tuş ile arayabilir ve IVR sistemimiz üzerinden rezervasyon numaranızı ve kredi kartı bilgilerinizi tuşlayarak rezervasyonlarınızı bilete dönüştürebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;