Kart27

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
gezginler.net
Mobil Kart27 ile toplu ulaşımda ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere akıllı telefonunuzdan istediğiniz zaman anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin bir hizmeti olan Mobil Kart27 uygulaması ile dilediğiniz an, istediğiniz durağa ait otobüs güzergah bilgilerine, varış saatlerine anlık olarak ve otobüse ait konuma cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

Kart27 uygulaması akıllı bir uygulamadır. Sadece ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi gösterir. Uygulamayı açtığınızda bulunduğunuz yere yakın tüm duraklar ekranınızda belirecek ve kolayca duraklar hakkında bilgi alabileceksiniz. Bu uygulama ile beklediğiniz otobüsün ne kadar süre sonra geleceği ya da otobüsün kaç durak geride olduğu gibi bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca, Kart27 sayesinde beklediğiniz otobüsün durağınızdan geçip geçmediği bilgisini de öğrenebilirsiniz.

Mobil Kart27 uygulaması, kullanıcılarından gelen görüş ve öneriler ışığında sürekli yenilenmektedir. Mobil Kart27 ile ilgili her türlü bilgi ve önerilerinizi, iletisim@kart27com adresine iletebilirsiniz.

Mobil Kart27'i kullanabilmeniz için aktif internet bağlantınızın; Yakınımdaki Duraklar, Harita gibi bölümlerde de sizin bulunduğunuz yere göre Durak-Sefer bilgisine ulaşabilmeniz için telefonunuzun konum servislerinin açık olması gerekmektedir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)