Kentkart Bakiyem

Android için Kentkart Bakiye Sorgulama Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Kentkart Bakiyem, kentkartınıza ait verileri güncel olarak gösteren ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama ile kentkartınızda kalan miktarı, son yükleme yaptığınız miktarı ve son harcamanızı tarih bazında görebilirsiniz.

Kentkart bakiyenizde kalan miktarı hızlıca sorgulatarak Bakiyeniz Yetersiz sesinden kurtulmanıza yardımcı olan uygulamanın kullanımı oldukça basit. Kentkartınızın arka bölümündeki numarayı kart no bölümüne girin ve bulunduğunuz ili seçin. "Sorgula" butonuna dokunduğunuzda kentkartınızın güncel verileri ekranınıza yansıyacaktır. Dilerseniz bilgileri hatırla seçeneğini kullanarak uygulamanın bir sonraki girişinizde kentkartınızı kolayca tanımanızı sağlayabilirsiniz.

İzmir dahil 14 ili destekleyen uygulamanın en dikkat çeken özelliği ise bakiyeniz belirlediğiniz sınıra ulaştığında cihazınızı titreştirerek size haber vermesi. Bunun dışında yakınınızda kentkart yükleme noktalarını da -harita üzerinde- gösteren uygulamanın push bildirim özelliği bulunmaktadır. Böylece uygulamayı açmadan kartınızın mevcut bakiyesini ve bakiye sınırında olup olmadığınızı görebilirsiniz. Ayrıca widget'lar sayesinde de cihazınızın ana ekranından ve kilit ekranından kart bilgilerinizi görmeniz mümkün.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Kentkart kullanan vatandaşlar için geliştirilmiş olan Kentkart Bakiyem sayesinde kartınızın bakiyesini sorgulayabileceğiniz gibi en son ne zaman kullandığınızı ve ne kadarlık bir dolum yaptığınızı da görebilirsiniz.

Ücretsiz olarak Android telefonlarınıza indirebileceğiniz Kentkart Bakiyem ile kentkartınızda bulunan güncel bakiye bilgilerini anlık olarak görebilir ve bu sayede de bakiyenizin yeterli olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca uygulamada bulunan ana ekran ve kilit ekranı aç sayesinde uygulamayı çalıştırmadan da güncel bakiye bilginizi bildirim olarak alabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmeniz için ana ekran üzerinde bulunan Ayarlar sekmesinden kentkart numaranızı ve kartı kullandığınız şehri seçerek bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

Kentkart Bakiyem uygulamasını Adana, Alanya, Antakya, Burdur, Çanakkale, Edirne, İzmir, Kocaeli, Manisa, Mersin, Muğla, Sivas ve Yozgat illerinde yaşayan kullanıcılar kullanabilirler.

İndirme Sayfası (indir.com)
Eğer sizde kentkartınızın bakiyesini, en son ne zaman, ne kadar kullandığınızı ve ne kadar dolum yaptırdığınızı merak ediyorsanız artık kolayı var!

Kentkart Bakiyem sayesinde kent kartınızdaki güncel bakiye bilgilerini anlık olarak öğrenebilir, kent kartınızı kullanırken duyduğunuz o korkutucu "Bakiyeniz Yetersiz" uyarısından kurtulabilirsiniz. Ayrıca ana ekran ve kilit ekranı araç(widget)ları sayesinde uygulamayı açmadan da güncel bakiye bilginizi görebilirsiniz, bildirim olarak alabilirsiniz. Eğer bakiyeniz, son bastığınız miktarın altına düşerse cihazınız belirlediğiniz süre kadar titreyecek sizi uyaracaktır.

Uygulamayı kurduktan sonra "Ayarlar" kısmından kart numaranızı ve kartı kullandığınız şehri seçip, uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Desteklenen İller; Adana Alanya Antakya Bandırma Burdur Çanakkale Edirne İnegöl İzmir Kocaeli Manisa Mersin Muğla SivasYozgat

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;