Kıble Yönü Bulmak

Android için Kıble Yeri Bulma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR / EN
Üretici: Quran Reading
indir.com

Kıble Yönü Bulmak uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebilir ve her nerede olursanız olun kıble yönünü çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Kolay kullanım özelliği ile dikkat çeken uygulama, bu özelliği sayesinde son derece kullanışlı olup, siz kullanıcılara rahat bir kullanım sunmaktadır. Uygulama sayesinde artık kıbleyi bulmak çok ama çok kolay olacak. Ayrıca uygulama size namaz saatlerini de bildiriyor.

Nereye giderseniz gidin, cihazınızı kullanarak kıblenin yönünü tespit edebileceğiniz uygulama, size ayrıca kıble ile aranızda bulunan mesafeyi de gösteriyor. Bunun için bulunduğunuz noktayı elle girebilir ya da uygulamanın GPS özelliğini kullanarak yerinizi tespit etmesini sağlayabilir ve kıble ile aranızdaki mesafeyi hesaplayabilirsiniz. Nerede olursanız olun kıblenin yerini kolaylıkla bulabileceğiniz ve namaz saatlerini görebileceğiniz bu mükemmel uygulamayı Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;