Kitapyurdu

Android İçin Kitapyurdu Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

Kampanyaya giren kitaplar, özel derlemeler ve satın almaya dair özellikleri bulunan uygulama özellikle de kitap severlere hitap ediyor. Diğer yandan yeni çıkan kitapları uygulamayı kullananlar hemen görüntüleyebiliyorlar ve isterlerse sipariş verebiliyorlar.

Üyelik bilgilerinin girilmesi halinde tanımlı bilgilerin kullanılmasıyla çok hızlı bir şekilde sipariş verilmesine olanak sağlayan Kitapyurdu uygulaması ile alışveriş daha kolay hale getirliyor.

Uygulama üzerinden e-kitap indirme ve okuma imkanı bulunmuyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Kitapla buluşmanın en kolay yolu Kitapyurdu.com'a hoş geldiniz. Kitapyurdu android uygulamamızla kitapyurdu.com her an yakınınızda. android uygulamamızda yeni çıkan kitaplara, çok satanlara ulaşabilirsiniz. Bu uygulama ile istediğiniz kitaplar hakkında bilgi edinebilir, Dilediğinizde sepetinizde biriktirebilir, dilediğinizde ise satın alabilirsiniz.kitapyurdu android uygulamamız tamamen ücretsizdir. Uygulamamızı www.kitapyurdu.com adresimizden rahatlıkla indirebilirsiniz.

Keşfet; Kitapyurdu android'de, aradığınız kitaba ulaşabilmeniz yeni çıkanlar ve çok satanlar başlıkları halinde listelenmiştir. yeni çıkanlar bölümünde, satışa yeni çıkmış kitapları inceleyebilir, dilediğinizde bu kitapları temin edebilirsiniz. çok satanlar bölümünde, kitapyurdu.com' un en çok satan kitaplarını, liste halinde inceleyebilir veya temin edebilirsiniz. KAMPANYALAR Kampanyalar bölümünde kitapyurdunun sürekli güncellenen avantajlar dünyasına girersiniz. Buradaki kampanyaların en az birinin sizin ilginizi çekeceğine eminiz. Arama; Arama bölümü ile istenilen kitabınıza, anahtar sözcük veya tam ismiyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sepet; Beğendiğiniz kitabın, detaylarını incelediğiniz sayfanın, alt kısmında bulunan sepete ekle bağlantısı ile, sepetinizde biriktirebilir ve dilediğinizde satın alabilirsiniz Sepetinizdeki seçtiğiniz kitapları satın almak isterseniz. Seçili durumdaki kitabınızı satın al bağlantısına tıklayarak satın alma işlemlerinize başlayabilirsiniz. Satın al dedikten sonra uygulamamız sizi kitapyurdu.com adresine yönlendirecektir. Ücretsiz Üyeliğin Faydaları; Dilerseniz. Kitapyurdu.com'a ücretsiz olarak üye olabilir, böylece kitapyurdu'nun avantajlar dünyasına dahil olabilir ve aşağıdaki fırsatlardan yararlanabilirsiniz. ·yeni çıkan kitaplardan –seçtiğiniz konulara göre – haberdar olabilir, ·puan biriktirip bu puanlarla, puan kataloğundan dilediğiniz kitapları sipariş edebilir, ·kitapyurdu.com'un kişiye özel, bölgeye özel, ülkeye özel kampanyalarından faydalanabilir, ·alışveriş yaparken, adres bilgilerinizi tekrar tekrar girmek zorunda kalmaz ·kitaplar hakkında yorum yazarak, görüşlerinizi okuduğunuz kitapların dünya çapındaki çok seçkin okuyucuları ile paylaşabilir ·dilediğiniz kitapları ister favorilerim listenizde, isterseniz sepetinizde biriktirebilir ve dilediğinizde satın alır ya da elektronik ortamda liste olarak saklayabilir, ·Verdiğiniz siparişlerin hangi aşamada olduğunu adım adım takip edebilir ·Satın aldığınız kitapları ayrı bir liste halinde satın alma tarihinize göre görebilirsiniz

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;