KKB Mobil

Android İçin Kredi Puanı Sorgulama Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Bankacılık işlemleri ile sık sık uğraşanların genellikle merak ettikleri konular arasında kredi notları yer almaktadır ve kredi puanı da denen bu notlar finansal tarihçemizde yer alan tüm bilgilerle oluşturuldukları için gelecekteki kredi kullanımlarımız ve bankacılık işlemlerimiz konusunda da oldukça belirleyici oluyorlar. Düşük kredi notuna sahip olan kişilerin kredi alması biraz zor olabiliyor ve ayrıca kredi kartı limiti ve kredi limitleri gibi konularda da sınırlamalar ortaya çıkabiliyor.

Dolayısıyla kredi notunu doğru bir şekilde bilmek kredi başvurularında işe yaradığı gibi puanını yükseltmek isteyenlerin de kendi finansal bilgilerini öğrenmelerine imkan tanıyor. Android için hazırlanan KKB Mobil uygulaması ile bu işlem mobil cihazlardan gerçekleştirilebilir hale geliyor ve bir kaç dakika içerisinde finansal tarihçenizi öğrenebiliyorsunuz.

Uygulamanın kayıt olma bölümü biraz meşakkatli ancak bu kullanıcıların güvenliği için oldukça sıkı tutulmuş ve herhangi bir kişinin sizin izniniz olmadan kredi bilgilerinize erişimi neredeyse imkansız. SMS şifreleriyle de desteklenen giriş yapısı ile sizden başkasının kredi bilgilerinize ulaşmayacağından emin olabilirsiniz.

KKB Mobil'in arayüzü ise sade ve hızlı çalışır bir şekilde düzenlendiği için finansal konularda deneyimsiz olan kullanıcılar dahi sorun yaşamayacaklardır. Kredi notunuzun yanında çek ödeme bilgileriniz, bankalarda açık ve kapalı durumdaki hesaplarınız, kredi kartlarınız ve kredi limitleriniz de uygulama içerisinde yer alıyor.

Eğer finansal işlemlerle sık sık haşır neşir oluyorsanız kesinlikle bir göz atmayı unutmayın.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Android kullanıcılarının tablet ya da telefonları üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri KKB Mobil uygulaması sayesinde Kredi Kayıt Bürosu e-rapor işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Oldukça kolay ve sade tasarlanmış bir arayüze sahip olan uygulama ile sadece finansal kurumların değil tüm şahıs ve kurumların kolaylıkla ulaşabildikleri Risk Raporu, Çek Raporu ve Finansal detaylara ulaşabilirsiniz. 

Bunun yanı sıra uygulama üzerinden anında sisteme üye olabilir, kredi kartları ve tüm kredilere ilişkin ödemelerin zamanında yapılıp yapılmadığını kontrol edebilir, hangi bankada adınıza hangi kredi hesabının açık olduğunu görebilir, kredi geçmişinizin bankalar tarafından nasıl göründüğünü öğrenebilir, çek ödeme bilgilerini görebilir ve 3.şahıs raporlarına ulaşabilirsiniz.

Finansal hayatınıza sunduğu kolaylıklardan bir an evvel faydalanmak için KKB Mobil uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;