Kocaeli Otobüs Saatleri

Kocaeli Otobüs Tarifeleri

Platform: Android
Lisans: Demo
Dil: TR / EN
indir.com gezginler.net

Kocaeli Otobüs Saatleri, uygulaması Türkiye Kocaeli sınırlarında yaşayan kullanıcılar için sunulan bir otobüs sefer tarifesi mobil uygulamasıdır.

Uygulama, kullanıcılara Kocaeli'deki otobüs kalkış, varış saatlerini sorgulanabilir veri halin'de sunan bir mobil uygulamadır. İsterseniz otobüs koduna göre veya durak ismine göre sorgulama yapabilir yaz ve kış tarifeleri yenilenmesi ile sürekli olarak güncel olan bir yazılımdır

Sürekli olarak bindiğiniz otobüsleri favori listenize ekleyerek her seferinde ayrı olarak arama yapmadan hızlı bir şekilde öğrenmim gerçekleştirebilirsiniz. Kent kart olarak adlandırılan otobüs bilet kartlarınıza ait içerik görüntülemeleri mevcut dur.

İndirme Sayfası (indir.com)
Kocaeli'deki otobüs duraklarının kalkış, varış saatlerini sorgulanabilir veri haline getiren bir uygulamadır. İsterseniz otobüs koduna göre veya durak ismine göre sorgulama yapabilirsiniz. Sık kullandığınız hatları favorilerinize ekleyerek, aramanızı bir adım daha kolaylaştırabilirsiniz üstelik internete bağlı olmanıza gerek yok. Dilerseniz uygulama içerisinden KentKart bakiyenizide kolaylıkla sorgulayabilirsiniz.

Özellikler; Kent Kart bakiye sorgulama Mevcut konumuzu görüntüleme Seçili hattın otobüs duraklarını harita üzerinde görüntüleyebilme Seçili hattın (eğer var kaydı var ise) gerçek zamanlı olarak otobüs konum bilgisinin harita üzerinde görüntülenmesi Arama kutusuna hat ismi veya hat kodunu yazarak, otobüsün kalkış ve varış duraklarının isimlerini ve zamanlarını görebilme Ayarlar kısmından sadece favorilerin gösterilmesini aktif edebilme Arama listesinde bulunan durak üzerine basılı tutarak, seçili durağı kolayca favorilerinize ekleyebilme Favorilerinizi silmek için, silmek istediğiniz durağın üzerine basılı tutarak silme işlemini gerçekleştirebilirme Hat saatlerinin bulunduğu ekranda sağa yada sola kaydırma yaparak gidiş ve dönüş duraklarının saatlerini görüntüleyebilme Harita ekranındaki menü sayesinde ister gidiş duraklarını ve gidiş istikametindeki otobüsleri veya dönüş durakları ve dönüş istikametindeki otobüsleri görüntüleyebilmeListedeki hat bilgisi üzerine basılı tutulduğunda "Duraklar ve Otobüsleri Göster" seçeneğinden harita ekranına geçiş yapabilirsiniz. (Otobüs konumunun güncelliği için bilgiler her 30 saniyede bir yenilenmektedir.)

NOT: Uygulama içerisindeki hat/saat/durak ve otobüs bilgileri anlık olarak Kocaeli Belediyesi tarafından, kent kart bilgileri ise KentKartim tarafından sağlanmaktadır. Eğer harita üzerinde bazı hatların otobüsleri görünmüyor ise muhtemelen otobüse bağlı bir gps veya kayıt olmadığındandır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;