Korku Hikayeleri

Android için Korku Hikayeleri Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Hakan İnce
tamindir.com indir.com

Eğer kısa ve korku dolu hikayeler oumayı seviyorsanız ve bu işi bulduğunuz boş zamanlarda yapmak istiyorum diyorsanız, Korku Hikayeleri uygulaması tam size göre. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde dilediğiniz zaman ürkütücü kısa hikayeler okuyabilirsiniz.

Uygulamanın içeriği nedeniyle ufak yaştaki çocukların kullanmamasını öneriyorum. Sade bir arayüze sahip olan uygulama üzerindeki hikayeler arasında gezinti yaparak hoşunuza gideni seçip okuyabilirsiniz. Hem ilginç hem de korkunç hikayeleri okurken karanlıkta ve yalnız olmamanızı öneririm.

Bir çok farklı hikaye arasından kendi hoşunuza gidecek olanları bularak ister iş yerinde molalarda isterseniz yolculuklarda okuyabilirsiniz. Kitap okumayı sevenlere ve özellikle korkunç yada gerilimli hikayelere ilgisi olanlara bu uygulamayı kullanmalarını tavsiye ederim.  Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
   Arkadaşlarınızla toplandınız bir kamp akşamı klasiği olan korku hikayelerine ihtiyacınız var. Tam da o an android telefonunuzda bulunan korku hikayeleri programı sayesinde gece boyunca korkunç hikayeler okuyup gecenizi renklendirebilirsiniz. 
   Programın zengin içeriği yüksek çözünürlükteki temaları arka planları da sizi programa çeken etmenler arasında. Yeni eklenmiş 12 hikaye ve hikayeleri okuyamadığınız da yazıları büyütme küçültme seçeneği de size kolaylık sağlayan diğer bir etmen. Hemen indirin korku hikayelerinin dünyasına hemen girin.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;