Kuş Sesleri

Android İçin Kuş Sesleri Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Android AVM
tamindir.com indir.com gezginler.net

Kuş Sesleri uygulaması ile telefonunuza çok çeşitli kuş türlerinin resimlerini ve seslerini ekleyebiliyorsunuz. Daha sonra eklenen bu sesleri zil sesi, bildirim sesi ve alarm sesi olarak uygulamanın içerisinden atama imkanına da sahipsiniz.

Uygulamanın içinde yer alan kuş türleri şu şekilde:

Ağaçkakan, Albatross, Altın Kartal, Atmaca, Balık Kartalı, Baykuş, Bülbül, Büyük Ak Balıkçıl, Büyük Mavi Balıkçıl, Çulluk, Doğan, Flamingo, Güvercin, İskete, Kanarya-1, Kanarya-2, Karga, Kartal, Keklik, Kelaynak, Kel Kartal, Kırmızı Ayaklı Kuş, Korsan Martı, Kuş, Kuzgun, Martı, Mavi Kuş, Muhabbet Kuşu, Neşeli Turna, Papağan, Pelikan, Saka, Sarıasma Kuşu, Uzun Kuyruklu Papağan.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Kuş Sesleri; Ansroid cihazlarınız için özel olarak tasarlanan cihazınızda zil sesine, alarm sesine ve bildirim sesine kuş sesleri atamanıza olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz olan bir uygulamadır.
Kuş Sesleri uygulamasının içeriğinde; ağaçkakan, albatross, altın kartal, atmaca, baykuş, bülbül, martı, neşeli turna, kanarya, güvercin, kuzgun, muhabbet kuşu, korsan martı, kırmızı ayaklı kuş gibi bir çok kuş sesleri bulunmaktadır.
Tek yapmanız gereken uygulamayı cihazınıza indirip kurmak. Daha sonra zil sesi, alarm sesi ve bildirim sesi olarak ayarlayabilir, sevdiklerinize güzel sürprizler hazırlayabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Kuş Sesleri mobile uygulaması kuşların seslerini ve resimlerini artık cebinizde.

Zil sesi,bildirim sesi ve alarm sesi olarak ayarlama özelliği.Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indirmek!

Uygulama içindeki kuş resimleri ve sesleri:

Ağaçkakan,Albatross,Altın Kartal,Atmaca,Balık Kartalı,Baykuş,Bülbül,Büyük Ak Balıkçıl,Büyük Mavi Balıkçıl,ÇullukDoğan,Flamingo,Güvercin,Ä°skete,Kanarya-1,Kanarya-2,Karga,Kartal,Keklik,Kelaynak,Kel Kartal,Kırmızı Ayaklı Kuş,Korsan Martı,Kuş,Kuzgun,Martı,Mavi Kuş,Muhabbet Kuşu,Neşeli Turna,Papağan,Pelikan,Saka,Sarıasma Kuşu, Uzun Kuyruklu Papağan.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;