KuuKla Ebeveyn Kontrol

Android İçin Ebeveyn Kontrolü Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: ARDIC INC.
tamindir.com indir.com gezginler.net

Türk bir firma tarafından geliştirilmiş olan Kuukla Ebeveyn Kontrol uygulaması, çok yeni bir uygulama olmasına rağmen çok başarılı olduğunu söylemek mümkün. Eğer çocuğunuz varsa, ya da telefon veya tabletinizi arada sırada yeğeniniz gibi bazı çocuklara oyun oynasınlar diye veriyorsanız, bu uygulamayı çok seveceksiniz.

Bu alanda çok fazla benzeri uygulama olmaması da Kuukla'yı daha değerli kılıyor. Uygulamanın temel amacı telefon veya tabletinizi çocuğunuz için güvenli bir oyun tabletine dönüştürmektir. Ona belli bir süreyle sadece sizin izin verdiğiniz uygulamaların görüneceği bir oyun aracı verebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için yapmanız gereken şey, ilk indirdiğinizde mail adresinizi ve PIN kodunuzu belirlemek. Bu PIN kodunu unutmamanız çok önemli çünkü tabletinizi çocuk modundan çıkarmak için bu kodu kullanıyorsunuz. Ardından da ekranda sadece sizin seçtiğiniz uygulamaları belli bir süre ile gösterecek şekilde ayarlamanız yeterli.

Ayrıca uygulama ile çocuğunuzun tableti ya da telefonu hangi günler ve hangi saatlerde kullanabileceğini önceden kontrol altına alabilirsiniz. Süreli Kullanım ve Zaman Planı olmak üzere iki modu ile istediğiniz gibi uygulamanın kullanımını ayarlayabilirsiniz. Ardından da istediğiniz zaman PIN kodunuz ile çocuk modundan çıkabilirsiniz.

Çocuğu olanlar ya da sürekli çocuklarla uğraşmak zorunda olanlar için çok faydalı olan bu uygulamayı herkese tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerini sürekli olarak çocukları ile paylaşmak durumunda olan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş KuuKla Ebeveyn Kontrol uygulaması ile Android cihazlarınızı sadece çocuklarınızın kullandığı uygulamaları görünecek hale dönüştürebilirsiniz.

Uygulamayı Android cihazlarınıza yüklediğinizde tek yapmanız gereken şey mail adresi ve PIN kodu belirlemek. Belirlediğiniz bu PIN kodunu tabletinizi ve akıllı telefonunuzu çocuk modundan çıkarmak için kullanacaksınız. Bu sebeple PIN kodunu asla unutmamalısınız. Daha sonra ekranda sadece sizin seçmiş olduğunuz uygulamaları belirli bir süre ile gösterilecek şekilde ayarlamalısınız. Bu kadar basit.

KuuKla Ebeveyn Kontrol uygulaması ile çocuklarınızın Android cihazlarınızı hangi gün ve saatlerde kullanabileceğini kontrol altına alabilirsiniz. Sürekli Kullanım ve Zaman Planı olmak üzere iki farklı kullanı modu bulunan KuuKla Ebeveyn Kontrol uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

KuuKla Ebeveyn Kontrol

Telefon veya tabletinizi çocuğunuz için özel ve güvenli bir tablete dönüştürebileceğiniz kolay kullanımlı bir uygulama. Herhangi bir tableti, ekranında sadece çocuğunuz için güvenli kabul ettiğiniz uygulamaları gösteren, ona özel bir “çocuk tableti”ne dönüştürür.

Kayıt aşamasını iki hızlı adımda geçtikten sonra, cihazınızda yüklü olanlar arasından çocuğunuzun kullanmasını istediğiniz veya kullanmasında sakınca görmediğiniz uygulamaları seçebilirsiniz. KuuKla Ebeveyn Kontrol, ekranında sadece seçtiğiniz uygulamaları gösteren, diğer uygulamalara erişimi kısıtlayan, çocuklu hayatınızı etkili bir şekilde kolaylaştıran çok seveceğiniz bir uygulamadır.

KuuKla Ebeveyn Kontrol sadece uygulamalara erişim veya kısıtlamaları belirlemekle yetinmez. Aynı zamanda çocuğunuzun tabletini hangi günler, hangi saatlerde kullanabileceğini belirleyebileceğiniz bir kontrol de sağlar. Böylece yanında olmadığınız zamanlarda da çocuğunuzun cihaz kullanımını kontrol altında tutabilirsiniz.

KurulumUygulamayı indirin.KuuKla Ebeveyn Kontrol ikonuna tıklayın.e-posta adresinizi girin ve uygulamanın PIN kodunu belirleyin.e-posta adresinize gelen aktivasyon kodunu girin ve kullanmaya başlayın.

KullanımKuuKla Ebeveyn Kontrol’ü çalıştırın.Ayarlar ikonuna tıklayın, PIN kodunuzu girin.Uygulamalar butonuna tıklayarak çocuğunuzun ekranında görünmesini istediğiniz uygulamaları işaretleyerek seçin.Zaman ayarı yapmadığınızda seçtiğiniz uygulamalar çocuğunuzun tabletinde her zaman açık ve izinli olacaktır.Zaman Ayarı butonuna tıklayın. Süreli Kullanım ve Zaman Planı olarak iki şekilde planlama yapabilirsiniz. Zaman Planı seçili olduğunda; gün ve saatlere tıklayarak çocuğunuzun tablet kullanım programını günler ve saatler bazında dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.Süreli Kullanım ise size genel zaman planı dışında anlık, süreli izin/yasaklama imkanı verecektir.Ayarlarınızı yaptıktan sonra “Tamam” butonuyla çocuk tabletinizi başlatabilirsiniz.Ekran sağ üstündeki çıkış butonundan PIN kodunuzu girerek dilediğiniz zaman normal tabletinize dönebilirsiniz.

Kurulum:

· Uygulamayı indirin.

· KuuKla Ebeveyn Kontrol ikonuna tıklayın.

· e-posta adresinizi girin ve uygulamanın PIN kodunu belirleyin.

· e-posta adresinize gelen aktivasyon kodunu girin ve kullanmaya başlayın.

Kullanım:

· KuuKla Ebeveyn Kontrol’ü çalıştırın.

· Ayarlar ikonuna tıklayın, PIN kodunuzu girin.

· Uygulamalar butonuna tıklayarak çocuğunuzun ekranında görünmesini istediğiniz uygulamaları işaretleyerek seçin.

· Zaman ayarı yapmadığınızda seçtiğiniz uygulamalar çocuğunuzun tabletinde her zaman açık ve izinli olacaktır.

· Zaman Ayarı butonuna tıklayın. Süreli Kullanım ve Zaman Planı olarak iki şekilde planlama yapabilirsiniz.

Zaman Planı seçili olduğunda; gün ve saatlere tıklayarak çocuğunuzun tablet kullanım programını günler ve saatler bazında dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Süreli Kullanım ise size genel zaman planı dışında anlık, süreli izin/yasaklama imkanı verecektir.

· Ayarlarınızı yaptıktan sonra “Tamam” butonuyla çocuk tabletinizi başlatabilirsiniz.

· Ekran sağ üstündeki çıkış butonundan PIN kodunuzu girerek dilediğiniz zaman normal tabletinize dönebilirsiniz.

Uyumluluk

Android 4.0 ve üzeri tüm tablet ve telefonlar. 

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;