Kuveyt Türk Mobil Şube

Android için Kuveyt Türk Mobil Şube Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Kuveyt Türk Mobil Şube, tüm bankacılık işlemlerinizi, kolayca ve heryerde yapabilmeniz için özel olarak geliştirilen Kuveyt Türk bankasının resmi Android uygulamasıdır. Uygulamayı kullanırken herhangi bir işlem veya bağlantı ücreti ödemiyorsunuz.

Mobil şube uygulaması ile birlikte Cep Parolamatik'i kullanarak üreteceğiniz tek kullanımlık şifreler ile birlikte Kuveyt Türk internet şubesine giriş yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesine giriş yapabilmek için mobil cihazlarda çalışan Cep Parolamatik cihazınıza otomatik olarak yüklenecektir. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra aktivasyonu için internet bağlantısına ihtiyacınız bulunuyor. aktivasyon işlemi gerçekleştirdikten sonra şifre üretmek için internet bağlantısı ihtiyacı bulunmamaktadır.

Uygulamayı kullanarak bankacılık ve finansal işlemlerinizi, şubeye gelmeden veya bilgisayara ihtiyaç duymadan mobil cihazınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede zaman tasarrufu yapmış olursunuz.

Hesap listeleme, hesap detay görüntüleme, hesap hareketleri, dekont görüntüleme ve gönderme, hesaba havale, başka hesaba havale, isme havale, hesaba EFT, isme EFT, kredi kartı işlemleri, kart borcu ödeme, GSM TL yükleme, döviz ve kıymetli maden alış-satış işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz mobil şube ile artık banka şubelerinde sıra beklemenize gerek kalmayacak.

Mobil şube üzerinde yapacağınız tüm işlemlerin ücretsiz olması yanında büyük bir zaman tasarrufu sağlayan uygulamayı mutlaka denemenizi öneririm.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Kuveyt Turk Mobil Sube, uygulaması android işletim sistemine ve 2,1 üzeri sürümüne sahip kullanıcılar için  yazılmış, Kuveyt Turk Bankasının müşterilerine yönelik olarak hazırlanmış olan mobil bankacılık uygulamasıdır.
Uygulama Kuveyt Turk Bankası tarafından müşterilerine ücretsiz olarak hazırlanmış olan internet bankacılıgını cebinize getiren bir uygulamadır. Uygulama ile dilediginiz heryerden gprs baglantınız bulundugu sürece, para transferleri gerçekleştirebilir, kredi kartınızın ödeme tarihleri hakkında bilgi edinip, ekstreleri inceleyebilirsiniz. 
Uygulama ile ayrıca, Cep Parolamatik kullanarak üreteceğiniz tek kullanımlık şifre ile birlikte Kuveyt Türk Internet Şubesi'ne güvenli bir şekilde girebilirsiniz.
Bu parola özelliği için ise sadece Mobil Şube başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Hesap listeleme, hesap detay görüntüleme, hesap hareketleri, dekont görüntüleme ve gönderme, hesabıma havale, başka hesaba havale, isme havale, hesaba EFT ve isme EFT, gsm  TL yükleme, döviz ve kıymetli maden alış-satışı gibi işlemleri mobil şubenizden gerçekleştirebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Artık Kuveyt Türk Mobil Şube ile bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz her yerde, kolayca yapabilirsiniz. Hem de işlem ve bağlantı ücreti ödemeden! Kuveyt Türk'ün ücretsiz Mobil Şube uygulamasını cep telefonunuza yüklemeniz yeterli!Üstelik Mobil Şube ile birlikte Cep Parolamatik de cebinizde! Cep Parolamatik kullanarak üreteceğiniz tek kullanımlık şifre ile birlikte Kuveyt Türk Internet Şubesi'ne güvenli bir şekilde girebilirsiniz.

Cep Parolamatik, Internet Şube'ye giriş yapabilmek için mobil cihazlarda çalışabilen bir uygulamadır. Mobil Şube başvurusu yaptığınızda cihazınıza yüklenecektir. Cep Parolamatik yüklendiğinde aktivasyon için Internet bağlantısı gerekir, ancak aktivasyon sonrası parola üretmek için Internet bağlantısına ihtiyaç yoktur.

Mobil Şubeyi finansal işlemlerinizi şubeye gelmeden veya bilgisayara ihtiyaç duymadan cep telefonunuz veya mobil cihazınız üzerinden yapabilmeniz ve dinamik hayat koşullarında zaman kazanabilmek için kullanabilirsiniz!

Birçok bankacılık işleminizi Mobil Şube'den gerçekleştirebilirsiniz. Hesap listeleme, hesap detay görüntüleme, hesap hareketleri, dekont görüntüleme ve gönderme, hesabıma havale, başka hesaba havale, isme havale, hesaba EFT ve isme EFT, kredi kartı işlemleri, kart borcu ödeme, GSM TL yükleme, döviz ve kıymetli maden alış-satışı gibi işlemleri Mobil Şube'den yapabilirsiniz. Ayrıca Cep Parolamatik'in üreteceği tek kullanımlık şifreyi İnternet Bankacılığı'na güvenli giriş için kullanabilirsiniz. Mobil Şube'de yapacağınız bankacılık işlemleri tamamen ücretsizdir.

Bireysel veya kurumsal müşterilerimiz Kuveyt Türk Mobil Şube'yi kullanabilir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;