Kuzgun - Haber Kaynağını Sen Seç, Son Dakika Haber

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Kuzgun Media
gezginler.net

Kuzgun, Türkiye'den ve dünyadan çok sayıda haber sitesini, radyoları ve televizyon kanallarını, sizlere en doğru ve en güzel şekilde sunan, Türkiye'nin en profesyonel haber okuma, radyo dinleme ve televizyon izleme uygulamasıdır.

Kuzgun'da aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Radyo dinlerken haberlerinizi okuyabilir ve dilediğiniz tüm kaynakları takip edebilirsiniz. Dinlemekten keyif aldığınız radyoları sık kullanılan bölümüne ekleyerek her an parmaklarınızın altında kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Kuzgun HaberKuzgun'da Star, Hürriyet, Milliyet, EnSonHaber, Sabah, Yeni Şafak, Habertürk, TGRT Haber, Sözcü, Maçkolik, BBC gibi Türkiye'nin ve dünyanın en önemli haber ve içerik sitelerini takip edebilirsiniz.

Kuzgun RadyoKuzgun'da Alem FM, JoyTürk, Number 1, Rock FM, Süper FM, Kral FM gibi Türkiye'nin ve dünyanın en iyi radyolarını dinleyebilirsiniz.

Kuzgun TelevizyonKuzgun'da Kanal D, TV8, Show TV, ATV, TRT, NTV, HaberTürk gibi Türkiye'nin ve dünyanın en iyi kanallarını izleyebilirsiniz.

Kuzgun ile artık herşey tek uygulamada ve her an yanınızda! Birçok kategoride aradığınız tüm haberler, radyolar ve kanallar artık parmaklarınızın ucunda!

o Son Dakika Bildirimleri: Kuzgun en güncel ve önemli haberleri size anlık bildirim olarak iletir ve her an bilgi sahibi olmanızı, haberleri takip etmenizi sağlar.

o Yenilenme: Kuzgun kendisini daima canlı tutar ve herhangi bir haberi gözden kaçırmanızı engeller.

o Tarafsız ve Uluslararası Haber: Kuzgun dünyanın birçok farklı yerinden size haberler sunar, yerelden tüm dünyaya kadar takip edebilme imkanı verir.

o Radyolar : Kuzgun'da Türkiye'den ve dünyadan Pop, Arabesk, Rock, Slow vb. birçok kategoride radyo kanalları bulabilir ve dilediğinizce dinleyebilirsiniz. En sevdiğiniz radyoları sık kullanılan bölümüne alabilir ve her an ulaşabilirsiniz.

o Televizyonlar : Kuzgun'da Türkiye'den ve dünyadan Belgesel, Haber, Eğlence, Magazin vb. birçok kategoride televizyon kanalları bulabilir ve gönlünüzce izleyebilirsiniz.

o Gelişmiş Arama: Gelişmiş arama sayesinde kuzgun size istediğiniz içeriğe kolayca ulaşma imkanı verir.

o Duygu Paylaşımı: Kuzgun sizin beğenilerinizi toplar ve duygularınızı paylaşma imkanı sunar, dilediğiniz haberi paylaşabilir ve çevrenizinde haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

o Foto Galeri: Kuzgun size en iyi kaynaklardan oluşan bir fotoğraf galerisi deneyimi yaşatır. Araba, +18, yaşam, doğa, seyahat, popüler, ilginç vb gibi birçok kategoriden oluşan galerimize mutlaka göz atın.

o Favoriler: Dilediğiniz haber anında kaydedin ve sonra okumak için kenara bırakın.

o Kullanıcı Deneyimi: Kuzgun sizlere alıştığınız düzende en iyi haber okuma deneyimini sunar, ve tabiki daha fazlasını..

Bize ulaşın:

Her türlü soru, şikayet ve önerileriniz bizler için çok değerlidir.[email protected]

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;