Last Empire-War Z

Online Zombi Avlama Strateji Oyunu

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR , EN
Üretici: im30.net
indir.com gezginler.net

Last Empire-War Z; zombi orduları ve diğer düşmanlara karşı mücadele ederek evinizi savunacağınız ve hayatta kalanlara yol göstereceğiniz, küresel zombi avlama ve strateji oyunudur.

Kıyamet günü geliyor. Zombiler hücum ediyor. Evinizi savunmalı ve hayatta kalmalısınız. Ayrıca hayatta kalan diğer insanlara da yol göstermelisiniz. Online olarak dünya çapında diğer oyuncularla karşılıklı mücadele edeceğiniz Last Empire-War Z oyununda, müttefikler ve düşmanlar dünyanın dört bir tarafından geliyor.

Zombiler ve diğer düşmanlarınız ile mücadele edeceğiniz oyunda, düşmanlarınızı yenerek kaynaklarını yağmalayabileceğiniz gibi aynı şekilde düşmanlarınızda sizin kaynaklarınızı yağmalayabilirler. Bu sebeple elinizde kalan son kaynaklarınızı korumalı ve düşmanlarınıza göz açtırmamalısınız.

Acımasız ve güçlü düşmanlarınıza karşı hayatta kalmalısınız. Dilerseniz müttefiklerinizle ortak hareket ederek güçlenebilir ve düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Düşmanlarınızı teker teker yok ederek tüm dünyanın sahibi olabilirsiniz. Oyunda her şey sizin performansınıza bağlı.

Dünya çapında gerçek zamanlı bir oyun olan Last Empire-War Z oyununda, şehrinizi geliştirerek en güçlü kıyamet günü ordusunu oluşturabilirsiniz. Çok çeşitli zombi canavarlarının bulunduğu oyunda zombi katliamının tadını çıkarın.

Bununla birlikte oyunda çeşitli oyun tarzları ve savaş stratejileri bulunuyor. Kendi oyun tarzınızı ve savaş stratejinizi belirleyin, gerçek bir savaş komutanı olun.

Kıyamet gününde çiftçi, hırsız, barış elçisi veya başkalarının tahıl rezervleri olabilirsiniz. Hatta dilerseniz savaşa zombi olarak da katılabilirsiniz. Her şey sizin elinizde.

İyi Eğlenceler!

İndirme Sayfası (indir.com)
"Last Empire-War Z", küresel bir strateji oyunudur. Kıyamet günü geliyor, zombiler hücum ediyorlar. Evimizi savunmak için hayatta kalanlara yol göstererek zombi ordularına ve diğer düşmanlara karşı mücadele edin.

"Last Empire-War Z"de müttefikler ve düşmanlar dünyanın dört tarafından geliyorlar! Elinizde son kalan kaynaklarınız her an diğerleri tarafından yağmalanabilir.

Düşmanlar acımasız ve güçlüdür. Yapabileceğiniz tek iş, hayatta kalmak. Kendinizi güçlendirmek için müttefikler ile bir araya gelip düşmanları yok edin ve tüm dünya sizin olsun. Hayatta kalma veya yağmalama, size bağlı.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;