Last Hit - League of Legends

League of Legends İndir

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Dünya'nın en popüler MOBA'sı League of Legends oyununun mobil için mini bir antrenman versiyonu olan Last Hit - League of Legends, mobil ekranınızda dilediğiniz karakterleri ve eşyaları seçerek son vuruş çalışması yapabileceğiniz bir çalışma. MOBA oyununu profesyonel oyuncu kıvamında oynayabilmek için büyük bir zaman fedakarlığına ihtiyacınız var. Bilgisayarda olamadığınız her vakit size oyundan uzaklaşmış olan bir vakit gibi geliyorsa bu sorunu yolda çözmek mümkün.

Farm yapmak League of Legends oyuncularının en önemli görevlerinden biridir ve bu aşamada son vuruşu yapıp parayı kazanmak her şeyin ötesinde yer alıyor. Neticede birikmiş olan paralarla yeni eşyalar alıp güçlenmeniz gerekiyor. Oynadığınız koridorda daha iyi bir performans göstermenin anahtarı bir şekilde elinizden geldiği kadar başarılı son vuruşlar yapmanız. Last Hit - League of Legends ile yeteneğinizi pekiştirmeniz ve rakibinize üstün çıkmanız mümkün.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Last Hit - League of Legends; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyerek oynayabileceğiniz, heyecan aksiyon ve macera yüklü MOBA tarzı bir strateji oyunudur.

Oldukça kolay kontrollere sahip oyunda 12 adet seçebileceğiniz savaş silahları ve 9 adet karakter bulunuyor. Ayrıca oyunda size verilen görevleri eksiksiz yerine getirmeli ve para kazanmalısınız. Oyunda en önemli göreviniz Farm yapmak. Kazandığınız paralar ile gücünüzü arttırmak amacı ile yeni silah ve eşyalar alabilirsiniz.

Ayrıca oyunda son vuruşu yaparak paraları kazanmak tek hedefiniz olmalı. Farklı bir strateji oyunu arayan oyun severlerin ilgileneceğini düşündüğüm Last Hit - League of Legends oyununu mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;