LCWbaby

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: LC Waikiki
gezginler.net
LCWbaby hakkındaLC Waikiki tarafından geliştirilen ve Acıbadem Hastanesi uzman doktorları tarafından hazırlanan içeriklerle LCWbaby ile hem hamilelik süresince hem de doğum sonrasında bebeğinizin gelişimini takip edebileceksiniz. Üstelik tamamen ücretsiz. Hamile iseniz;Hamileliğiniz boyunca ihtiyacınız olabilecek tüm bilgiler her an yanınızda.. Hafta hafta bebeğinizle, sizinle ilgili tüm gelişmeler ve değişimlerLCWbaby' de .

LCWbaby Hamilelik Takibi ile;·         Hamileliğiniz süresince bebeğinizin ve kendinizin haftalık gelişimini takip edebilir,·         Muhtemel doğum tarihini öğrenebilir,·         Bebeğinize isim listesinden isim seçebilir, favorilerinizi kaydedebilir,·         Hamilelik süresince kilonuzu takip edebilir,·         Fotoğraf çekip, arşivleyebilirsiniz. Anne iseniz;"Bebeğimin gelişimi nasıl? Gelişimi için neler yapmalıyım? Bebeğimi nasıl anlayacağım?" gibi sorularınızın cevapları LCWbaby'de. 24 aya kadar gelişimini ay ay takip edebilir, sorularınıza cevap bulabilir,  gelişimini takip edebilirsiniz.

LCWbaby Bebek Takibi ile;·         24 aya kadar aylık olarak bebeğinizin gelişimi hakkında bilgi edinebilir,·         Bebeğinizin boy, kilo ve baş çevresi bilgilerini kaydederek gelişmini takip edebilir,·         Emzirme, aşı , alt değiştirme, ilaç gibi hatırlatmaları için uyarı koyabilir,·         Bebeğinizin her anını fotoğrafını çekip, arşivleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)