MACFit

Android Için Resmi Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Mars Sportif
tamindir.com gezginler.net

Sporsuz yaşayamanlar ve sporu bir yaşam biçimi olarak görenler için hazırlanan MACFit uygulaması ile spor salonuna gitmeden Android cihazlarınız üzerinden antrenmanlar yapabilirsiniz.

Spor dünyasında ismi sıkça anılan MACFit’in, kendi ismini taşıyan resmi uygulaması ile spor yapmak oldukça kolay hale geliyor. Uygulama üzerinde sunulan çeşitli imkanlardan faydalanmak için MACFit üyesi olmak gerekiyor.1 günlük deneme üyeliğini aldıktan sonra memnun kalan herkes doğru şekilde spor yapabilme şansına sahip oluyor. Çeşitli antrenmanlar, egzersizlere dair bilgiler ve açıklama videoları, gelişim sürecinin takibi, sağlıklı yaşamla ilgili merak edilenlerin paylaşıldığı FİTBlog bölümlerini sunan MACFit uygulamasını mutlaka denemenizi öneriyorum.

MACFit üyesi olduktan sonra üye olduğunuz kulübün grup ve özel ders programlarına ve eğitmenlerine kolayca erişim, rezervasyon, ödeme ve kişisel bilgilerinizi düzenleme gibi imkanlra da sahip olacağınızı belirtelim.

Uygulama özellikleri:

  • MACFit eğitmenleri tarafından oluşturulan hazır antrenmanlar,
  • İhtiyaca yönelik oluşturulabilen çeşitli antrenman listeleri,
  • Egzersizlere dair kısa bilgiler ve açıklama videoları,
  • Planlanan ve gerçekleştirilen gelişim sürecinin takibi,
  • FİTBlog bölümü ile sağlıklı yaşamla ilgili bilgiler.
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Sporu bir yaşam biçimi haline getirmek şimdi senin elinde! İster MACFit üyesi ister spor tutkunu ol; fitness hedeflerini belirlemek, antrenman programlarını oluşturmak, gelişimini takip etmek ve sağlıklı bir yaşamın ipuçları için sadece uygulamayı indirmen yeterli. MACFit sana tüm konularda yardımcı olmaya hazır. MACFit eğitmenlerinin planladığı hazır antrenmanlar,İhtiyacına göre oluşturabileceğin farklı antrenman listeleri,Tüm egzersizlere dair kısa bilgiler, açıklayıcı videolar,Planladığın ve gerçekleştirdiğin gelişimin; kolay ve zamansal takibi,FİTBlog ile sağlıklı ve sportif yaşamla ilgili merak edilenler,Ve daha fazlası...

İndirme Sayfası (gezginler.net)