Manzara Canlı Duvar Kağıdı

Ücretsiz ekran kağıdı

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
indir.com

Tablet ve androidinize değişiklik oluşturacak bu programla artık herkesi daha farklı hissettirecek. Çocukluğunuzu asla kendinizden ayırmayın. Eski zamanlardaki gibi. Her telefona uygun olan bu programı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Görüntü olarak telefonunuza yenilik getirecek bu programla artık çok daha keyifli hissetmeniz mümkün.

Anında hayatınıza huzur getirecek, gözler için güzel bir manzara resimleri sunuyor. Eğer şimdiye kadar gördüğün en güzel en harika bahçe düzenlemesi ekran kağıdı yapın. Doğal manzaraları arasında dünyanın Dokuz harikaları kısa sürede bu serin uygulama indirmek telefonunuzu ya da tablet ekranı dekor edebilirsiniz. Bir sıcak hava balonu çarpıcı dağlar ve muhteşem manzaralar görmek ve siz ekranınıza baktığınız zaman içim rahat hissediyorum. Bu aynı zamanda akıllı telefona bakmak büyüleyici yapacaktır. Doğanın sihirli tadını çıkarın. Doğa duvar kağıdı hd android mobile için peyzaj, doğa ve şelale inanılmaz ücretsiz canlı duvar kağıdı uygulamasıdır.

Pek çok kişinin bir türlü bulamadığı çok ama çok aradığı hem değişik kimsede görmediği hem kaliteli hem de tamamı ile ücretsiz olan bu süper duvar kağıdı uygulamasına sahip olmak çok basit. İndir butonuna bastıktan sonra kısa bir süre beklemeniz yeterli olacak. Evet siz de artık bu uygulamaya sahipsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;