Marine Navigator Lite

Android İçin Denizcilik Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Ronald Koenig
tamindir.com indir.com

Marine Navigator ücretsiz olarak indirebileceğiniz temel seviyede bir denizcilik ve yön bulma uygulamasıdır. Gelişmiş sistemlerden faydalanan bu uygulama sayesinde deniz üzerindeki konumunuzu, enlem ve boylam bilgilerinizi zahmetsizce takip edebilirsiniz.

Bulunduğunuz teknenin veya kayığın harita üzerindeki yerini yüksek hassasiyetle ölçen Marine Navigator'da hız ve karaya olan uzaklık gibi bilgileri de kolayca takip edebilirsiniz. Deniz üzerinde ihtiyaç duyabileceğiniz temel bilgileri başarıyla sağlayan Marine Navigator'ın bu versiyonunda sunulan özlelikleri yetersiz bulmanız durumunda ücretli versiyona geçiş yapabilir ve daha fazla fonksiyona kavuşabilirsiniz.

Uygulamada gelişmiş bir arayüz yer almasa da istenen fonksiyonlara kolayca ulaşmayı sağlıyor ve herhangi bir sorun yaşatmıyor. Uygulama marketlerde daha iyi örnekleri bulunsa da Marine Navigator da bekleneni veren uygulamalardan bir tanesi.

Balıkçılık, yatçılık ve su sporları gibi hobileriniz varsa Marine Navigator mutlaka denemeniz gereken uygulamalardan bir tanesi.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Marine Navigator Lite; Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz bir denizcilik ve yön bulma uygulamasıdır.

Marine Navigator Lite uygulamasını Android cihazlarınıza indirerek deniz üzerindeki konumunuzu belirleyebilir, enlem, boylam ve hız gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Özellikle denizcilik ile uğraşan kullanıcıların ilgisini çekeceğiniz düşündüğüm Marine Navigator Lite uygulaması içerisinde denizcilik ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm fonksiyon ve bilgiler mevcuttur.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;