Mavi Kartuş

Android için Mavi Kartuş Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Mavi
tamindir.com indir.com gezginler.net

Mavi Kartuş uygulaması Mavi’nin müşterilerine sunduğu harcadıkça kazandıran kartı Mavi Kartuş’u cüzdanınızda taşıma sıkıntısından kurtarıyor.

Android telefonunuza yükleyip kullanabileceğiniz Mavi Kartuş uygulaması ile alışverişleriniz sonrası kazandığınız puanları takip edebiliyor, size özel sunulan fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca Mavi’nin yeni koleksiyonuna göz atabiliyor ve satın alabiliyorsunuz.

Mavi’den en son haberler, fırsatlar ve özel kampanyaları cebinize taşıyan Mavi Kartuş uygulamasına kartınızı tanıtmak ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken “Kartuş ile Bağlan”a dokumak ve kartınızla ilişkilendirilen cep telefonu numaranızı ardından şifrenizi girmek. Bunun ardından kartınızda biriken puanları ve puanlarınızı kullanarak alabileceğiniz ürünleri görebiliyorsunuz. Mağazaya gittiğiniz vakit puanlarınızı harcamak için karta dokunmanız ve barkodu kasiyere göstermeniz yeterli oluyor. Tabii ki Mavi Kartuş bilgilerinizi uygulama üzerinden güncellemeniz de mümkün.

Mavi Kartuş uygulaması hem en taze gelen Mavi ürünlerinden anında haberdar olmanızı sağlıyor, hem de Mavi kartınızı yanınızda taşıma gerekliliğini ortadan kaldırıyor. Mavi ürünlerini tercih eden biri olarak uygulamayı başarılı bulduğumu söyleyebilirim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Mavi Kartuş uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza, cihazınız ve uygulama arasında hiç bir uyum sorunu yaşamadan sorunsuz bir şekilde yükleyebilir ve çok severek kullanacağınız keyifli bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Alışveriş tutkunu olan, ancak zaman ve fırsat yaratamadığından dolayı mağaza mağaza gezecek vakti bulamayan kullanıcılarımız için özel olarak geliştirilmiş olan bu kullanışlı uygulamaya bayılacaksınız. Uygulama siz kullanıcılarımıza evinizin rahat konforundan ve hiç zaman kaybetmeden alışveriş yapma imkanı sağlamak amacı ile yaratılmıştır. Bu uygulama işinizi çok kolaylaştıracak ve alışverişi sizin için tam bir keyfe dönüştürecek.

Uygulama ile Mavi markasının tüm ürünlerini satın alabilecek, markaya özel olan kartuş kartınızı kullanabilecek, Mavi' nin yaptığı tüm indirim ve fırsatları takip ederek hepsinden yararlanabileceksiniz. Kartuş kart ile yaptığınız tüm alışverişlerinizden puan kazanarak bu puanlarınızı gönlünüzce harcayın. Eğer siz de bir alışveriş tutkunu iseniz hemen indir butonuna basın ve keyifli alışverişin tadını çıkarın.

İndirme Sayfası (indir.com)

Kartuş Kart artık cep telefonunuzda! Kartuş ile Mavi'nin renkli dünyasına giriş yapın! Kartuş kartınızı aplikasyonu bağlayın, alışverişlerinizden puan kazanmaya, biriken puanları dilediğinizce harcamaya başlayın!Kartuş aplikasyonu ile Kart taşımaya son! Mavi mağazalarında Kartuş'unuzu kullanmak için kartı çevirip kasa görevlisine barkodu göstermeniz yeterli!

* Kartuş aplikasyonu ile Mavi'nin yeni koleksiyonunu keşfe çıkın. Favori Mavi'lerinizi seçin. mavi.com'dan satın alın ya da denemek için en yakın Mavi mağazasına uğrayın.

* Mavi'den en taze haberler, size özel kampanya ve fırsatlar cebinize gelsin. Puanlarınızı takipte kalın.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;