MeowChat

Android İçin Sohbet Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR / EN
Üretici: Minus
tamindir.com indir.com

MeowChat arkadaşlarıyla sohbet etmek için pratik bir uygulama arayan kullanıcılara hitap ediyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamayı tablet ve akıllı telefonlar üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabilmek mümkün.

Uygulamayı çalıştırdığımızda karşımıza son derece pratik ve sade bir arayüz çıkıyor. Diğer mesajlaşma uygulamalarında gördüğümüz yapı aynen bu uygulamada da kullanılmış. İlk kez kullanırken bile MeowChat herhangi bir karışıklığa yol açmıyor ve rahatlıkla kullanılabiliyor.

MeowChat’te sunulan özellikler arasında konum bildirimi yapma ve sohbet esnasında görsel gönderme gibi faydalı seçenekler bulunuyor. Arkadaşlarınızla sohbet ederken hoşunuza giden bir videoyu veya görseli direkt olarak gönderebilir, merak ettiğiniz arkadaşlarınızın konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Genel olarak MeowChat kullanım kolaylığı ve zengin özellikleri ile dikkat çekiyor. Testlerimiz esnasında görevini tam anlamıyla yerine getiren MeowChat’i pratik bir mesajlaşma uygulaması arayan herkese tavsiye ediyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Android telefonlarınız için tamamen ücretsiz bir sohbet uygulamasıdır.

MeowChat sayesinden dünyanın 4 bir yanından insanlarla sohbet edebilir, arkadaş edinebilir, fotoğraf alışverişi yapabilir ve ses kaydı gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi profilinizi oluşturabilir ve fotoğraflarınızı da yükleyebilirsiniz.

Dünyada çok fazla insan var hemen MeowChat uygulamasını yükleyip onları tanımaya başlamalısınız.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;