Mesaj Kutusu

Android Için Mesajlaşma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Mesaj Kutusu kullanıcılara mesajlaşma işi için kullanabilecekleri birbirinden güzel hazır mesajlar sunan bir mesajlaşma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz Mesaj Kutusu uygulaması ile mesaj arama derdinden kurtuluyorsunuz. Normalde ailemize, dostlarımıza ve sevdiklerimize gün başlarken bir günaydın mesajı göndererek güne güzel bir başlangıç yapmak, doğumgünlerini güzel bir mesajla kutlamak veya dini olarak önemli günlerde güzel bir dini mesaj paylaşmak isteyebiliyoruz. İşte bu tür durumlarda kullanacağımız standart bir mesaj yerine çok daha hoş ve şık bir mesaj kullanmak için öncelikle araştırma yapmamız gerekiyor. Mesaj Kutusu ile araştırma yapma çok daha kolay bir hale geliyor. Uygulama içerisinde yer alan yüzlerce mesaja göz atabiliyor ve hoşunuza gidenleri paylaşabiliyorsunuz.

Mesaj Kutusu içerisinde mesajlar kategoriler halinde kullanıcılara sunuluyor. Aşk mesajları, komik mesajlar ve dini mesajlar gibi çok kullanacağınız kategorilerin yanısıra iğrenç mesajlar, günaydın mesajları ve doğumgünü mesajları gibi farklı kategorilere de ulaşabilmeniz mümkün. Mesaj Kutusu üzerinden mesajlara göz atarken parmağınızı sağa veya sola kaydırarak sonraki ya da önceki mesaja geçiş yapabiliyorsunuz. Uygulamaya giriş yaptığınızda uygulama önceden hangi mesajlara göz attığınızı hatırlayabiliyor4 ve size kaldığınız yerden mesajları okumaya devam etme imkanı veriyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza birçok farklı kategoride istediğiniz anlamları taşıyan mesajları gönderebileceğiniz Mesaj Kutusu uygulamasını çok seveceksiniz.

Kolay kullanım özelliklerine sahip olan kontrol mekanizması ve akıllı cihazınızın dokunmatik özelliği sayesinde zorlanmadan kullanabileceğiniz Mesaj Kutusu uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sadece indir butonuna basmaktır.

Mesaj Kutusu uygulaması sayesinde artık sevgilinize ya da arkadaşlarınıza istediğiniz mesajları gönderebilirsiniz. Uygulamada mesajlar, aşk mesajları, komik mesajlar, günaydın mesajları, iğrenç mesajlar, doğum günü mesajları, dini mesajlar şeklinde farklı kategorilerde hazırlanarak her kategoride birçok mesaj seçeneği eklenmiştir. Bu sayede istediğiniz gibi mesajları bulup istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz. Severek kullanacağınız bu mükemmel uygulamayı Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;