MeteoEarth

Android İçin Hava Durumu Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Demo
Dil: İngilizce, Türkçe
Üretici: MeteoGroup
tamindir.com indir.com gezginler.net

Android için MeteoEarth hava durumu uygulaması, profesyonel bir yayın aracından uyarlanarak hazırlanmıştır.

Bu uygulama, dünya genelinde bulunan tüm hava durumu sunucuları tarafından kullanılmaktadır. Uygulamayı açtığınızda 3 boyutlu dünya görüntüleriyle güncel hava durumunu görebileceksiniz.

Başlıca özellikleri:

  • Dünya genelinde meydana gelen hava olaylarını izleme,
  • Yüksek çözünürlükte grafikler,
  • Hava olaylarını izlemenizi sağlayan interaktif görüntüler,
  • Bulut, rüzgâr akışları, yağmur gibi hava unsurlarından hangilerinin görüntüleneceğini seçerek uygulamayı kişiselleştirme,
  • Basınç, yağış, sıcaklık, rüzgâr, bulut örtüsü gibi yardımcı grafikler,
  • Tam ekran modu,
  • Dünya genelinde günışığı durumunu görebilme,
  • Ayın evrelerini görüntüleme,

Bu uygulama bir gün sonrasının hava durumunu gösterir. 5 günlük hava tahmini için Premium hizmetine kaydolabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Android Cihazlarınızda Kullanabileceğiniz MeteoEarth Uygulaması Sayesinde Üstün Görsel Özelliklere Sahip Eşsiz Bir Hava Durumu Tahmini Alacaksınız.

Canınız dışarıda mangal mı yapmak istiyor? ya da denize girmek mi istiyorsunuz? ama hava durumunu merak ediyorsanız bu uygulama cebinizde olmalı. 3 boyutlu dünya haritasını parmak ucunuzla döndürebileceğiniz uygulama ile bulutların hareketini ve fırtınanın gelip gelmeyeceğini ve hava katmanları gibi birçok hava olayını görebilirsiniz. 

Sizin için önemli olan hava koşullarını işaretleyebilir, ayrıntılı sıcaklık haritası çıkartabilirsiniz. Muhteşem görüntüleriyle aklınızı başınızdan alacak bu uygulama sayesinde anında hava tahminleri gökyüzünden alabileceksiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
MeteoEarth, WeatherPro'nun geliştiricisi MeteoGroup tarafından hazırlanmış devrim yaratan bir hava uygulamasıdır. ***

Profesyonel bir hava yayın aracından uyarlanan bu uygulama, tüm dünya genelindeki TV sunucuları tarafından kullanılmaktadır. Üst düzey oyun teknolojisi ile oluşturulmuş ve daha once hava uygulamalarında hiç kullanılmamış olan MeteoEarth, çarpıcı grafikleriyle hava uygulamalarını daha canlı hale getiriyor.

· Dünya genelinde hava: Meydana gelen hava olaylarını izleyin.· Görselliği etkileyici: Yüksek çözünürlüklü grafiklere hayran kalın.· Kullanımı kolay: Büyütüp küçültme ve dünya etrafında dönme imkanı.· Interaktif: Gerçek zamanlı animasyonu durdurarak hava olaylarını inceleyebilir ve hareket ettirebilirsiniz.· Tamamen kişiselleştirilebilir: Bulut, rüzgar akışları ve yağmur gibi hava unsurlarını görüntülemek için seçin. 3boyutlu dünya ve düzleştirilmiş harita arasında geçiş yapın. Hatta güneş ve ay için gerçeğe çok yakın grafikler ekleyin.

Yardımcı hava grafikleri sunar:· Sıcaklık: YENI! Daha ayrıntılı ve artık dağlar ve vadiler gibi coğrafi alanları da gösteren yeni haritayla kara ve deniz üzerindeki (deniz seviyesinden 2 m yükseklikteki) sıcaklıkları görüntüleyin.· Yağış: Yağmur veya karın yağıp yağmayacağını görüntüleyin.· Bulut örtüsü: Tüm bulut örtüsünü ya da yüksek, orta ve alçak seviyedeki bulut örtüsünü seçerek bulutların hareketini izleyebilirsiniz.· Yıldırım: Bulut örtüsü katmanında bulunabilecek bu yeni özellikle gök gürültülerini takip edin!· Rüzgar: Animasyon özelliği ile rüzgar durumunu kontrol edin. Artık jet rüzgarın sağ üstünde bulunan tuş ile rüzgar yüksekliğini seçebilirsiniz (Premium)!· Animasyon özelliği ile rüzgar koşullarını kontrol etme. Artık jet rüzgarının sağ üstünde bulunan yükseklikteki rüzgarları seçebilirsin (Premium)!· Basınç: Yüksek ve alçak başınç sistemlerini takip edebilmek için izobarları ekleyin.· Fırtına: ünyada meydana gelmekte olan tüm fırtınalara ilişkin kategori, çeşit ve rüzgar hızı bilgilerini görebilirsiniz. Tıklayarak görüntüyü büyütebilir ve ilerleyişi takip edebilirsiniz (Premium).

Ek özellikler:· İklim bilgisi: Bu yepyeni özellikle, tahmin modundan iklim bilgisi moduna geçerek herhangi bir yerin iklim koşullarını sıcaklık, su sıcaklığı ve yağış miktarı da dahil olmak üzere takip edebilirsiniz. Seyahat etmek isteyenler için mükemmel bir araç!· Aynı anda birden çok hava unsurunu görebilir, görmek istediğiniz elemanı simgelere dokunarak kolayca ekleyebilirsiniz (Premium).· YENI! Verileri kaydederek internet erişiminizin olmadığı anlarda da MeteoEarth kullanmaya devam edin.· YENI! Ekran görüntülerini Twitter ve Facebook'ta paylaşarak arkadaşlarınızı etkileyin.· Sınırsız sayıda konumu kayıt edebilir, haritada Sık Kullanılanlar'a tıklayarak bu yerlerdeki güncel hava durumunu ve hava tahmini özetlerini görebilirsiniz.· Haritada belirli bir konumun ayrıntılı bilgisini görebilmek için büyütece tıklayın. Simgeyi sürükleyerek dünyada yağışı tahminini, bulut örtüsü yüzdesini ve sıcaklığı vb. görüntüleyin.· YENI! Kişiselleştirilebilen canlı arkaplan. Değiştirilebilen harita alanı, hava koşulu ve kent sınırları ve şehir ışıkları gibi diğer seçenekleri kullanarak MeteoEarth canlı arkaplanınızı oluşturun.· Opsiyonel tam ekran modu· Ayın evreleri· Opsiyonel ülke sınırları· WeatherPro'daki seçili konumunuza ilişkin daha ayrıntılı tahminlere ulaşabilirsiniz· YENI! Tek dokunuş özellikli cihazlar tarafından desteklemektedir.

1 veya 5 günlük tahmin: 5 günlük tahmin için, kolayca Premium hizmetimize kayıt olun. Premium aboneliği satın alarak MeteoEarth ve WeatherPro uygulamalarının sunduğu premium hizmetlerden faydalanabilirsiniz!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;