Meteoroloji Hava Durumu

Ücretsiz Hava Durumu Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: MgmYazilim
tamindir.com indir.com

Meteoroloji Hava Durumu, son derece basit ve sade şekilde geliştirilen bir hava durumu uygulamaısı. Görsel açıdan tatmin edemiyor olsa da verdiği 15 günlük hava durumu tahminleri ile oldukça işe yarayan uygulama sayesinde yapacağınız seyahatlar öncesinde gideceğiniz yerin hava durumunu öğrenebiliyorsunuz.

Türkiye'deki tüm iller için 15 günlük hava durumu bilgisini gösteirp raporlayabilen uygulamanın görünümü gerçekten kötü fakat sunduğu bilgiler oldukça yararlı. Görsel açıdan da biraz geliştirilmiş olsa uygulamanın çok daha iyi hale geleceğinie eminim.

Android telefon ve tabletler üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama çok minik oranlarda veri tüketimi yapıyor ve cihazlarınızı da yormuyor. Eğer uzun süreli hava durumu tahminlerini öğrenmek istiyorsanız bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Android Tablet ya da Cep Telefonlarınızda Kullanabileceğiniz Meteoroloji Hava Durumu Uygulaması ile Artık İçiniz Rahat bir Şekilde Dışarı Çıkabileceksiniz.

Yıllardır Hava tahmin raporlarını veren Meterolojinin tasarladığı hava durumu uygulamasıyla 24 saat kesintisiz hava tahmin raporlarınız alabileceksiniz. Hangi gün nerde olursanız olun, olduğunuz ili veya ilçeyi bulun o gün hava durumu nasıl rüzgar var mı yok mu öğrenin. Artık televizyonları açıp kanal kanal dolaşmak zorunda değilsiniz. Cep telefonundaki bu uygulama sayesinden anlık değişimleri de görebilirsiniz. Sadece uygulamayı yükleyin ve havanın tadını çıkarın. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;