Mobil Dershane (YGS-LYS)

Android için Eğitim Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Yergök
indir.com gezginler.net

Her türlü sınava hazırlanan öğrenci adayları bu uygulama size ilaç gibi gelecek. Mobil Dershane (YGS-LYS) Android uygulaması tüm konularda tek başına sizi başarıya ulaştıracak donanıma sahiptir.  

İçeriğinde Edebiyat, Türkçe, Tarih, Biyoloji, İnkılap Tarihi, Felsefe, Coğrafya derslerinin notları bulunmaktadır. Mobil Dershane (YGS-LYS) kullanımı kolay bir mini dershane veya okul niteliğindedir. Sınavlara hazırlanırken yanınızdan ayırmayacağınız uygulama işinizi kolaylaştıracak çözümlere sahiptir. tüm derslerin tüm konularını Mobil Dershane (YGS-LYS) uygulamasında ücretsiz olarak çalışabilirsiniz. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu uygulama YGS, LYS, KPSS adaylarına ve ortaöğretimde okumakta olan öğrencilerin derslerine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Uygulama uzun süren ve emek gerektiren bir çabanın ürünüdür. Uygulamada:EdebiyatTürkçeTarihBiyolojiİnkılap TarihiFelsefeCoğrafya Derslerini içermektedir.

Dersler Alt Konulara kitabi bir düzende tasnif edilerek kullanıcılara sunulmuştur. Böylece karmaşıklıktan uzaklaşılarak bilgiye kolay yoldan ulaşım hedeflenmiştir. Kısaca Mobil Dershane uygulamasıyla çok sayıda ders cep telefonuna entegre edilmiştir.Bir konuyu araştırırken sayfalarca internette dolaşmak veya sayfalarca kitap karıştırmaya gerek duymayacaksınız. İstediğiniz dersten istediğiniz konuya cep telefonunuzdan tek tıklamayla ulaşabileceksiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;