Modaselvim

Alışveriş Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
indir.com

Tesettürlü ve modanın şıklığından ödün vermeyen bayanların buluştuğu Modaselvim.com sitesinin mobil uygulaması olan Modaselvim uygulaması ile moda ayağınıza kadar geliyor.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek dilediğiniz her an ve her yerde kullanabileceğiniz Modaselvim uygulaması, sade ve şık tasarlanmış ara yüzü, kolay kontrol edilebilen mekanizmaya sahip menüsü ile size keyifli kullanım olanağı sağlıyor.

Tesettür modası her geçen gün gelişiyor ve tesettürlü bayanlara özel birbirinden şık, tarz ürünler tasarlanıyor. Gelişen moda anlayışını kalitesi ile birleştiren Modaselvim, tesettürlü ve şık bayanların buluşma noktasıdır. Modaselvim ile siz de birbirinden şık kıyafetlere ulaşabilirsiniz. Modaselvim uygulaması, Modaselvim' in tüm ürünlerine evinizden çıkmadan mobil cihazlarınız üzerinden ulaşma, detaylı olarak inceleme ve kolaylıkla satın alma olanağı sağlıyor. Siz de hemen indir butonuna basın, Modaselvim uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyin ve alışverişe başlayın.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;