Mor Kelebek Canli Duvar Kagidi

Android için Duvar Kağıdı Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR / EN
Üretici: Urke
indir.com

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz rengarenk bir duvar kağıdı uygulaması.

 
Klasik duvar kağıtlarından sıkıldıysanız, renkli bir kişiliğe sahip iseniz ve kendinize bu kişiliğinizi yansıtacak yapıda duvar kağıdı modelleri arıyor iseniz Mor Kelebek Canli Duvar Kagidi uygulamasını kullanarak bu isteğinizi karşılamış olacaksınız. Tıpkı sizin gibi birbirinden çeşitli ve canlı renklere sahip bir uygulamadır. Ayrıca oldukça da kolay kullanıma sahiptir. Uygulamaya cihazınıza yükledikten sonra cihazınızın menüsünden uygulamalar, ayarlar, ekran ayarları, duvar kağıtları sırasını takip ederek canlı duvar kağıtlarınıza ulaşabilirsiniz.
 
Mor Kelebek Canlı Duvar Kağıdı uygulamasında birbirinden farklı ve renkli on çeşit mor kelebek teması mevcuttur. Bunlardan dilediğinizi seçerek cihazınıza duvar kağıdı olarak uygulayabilir ve bu sayede de kendinize eğlenceli bir cihaz yaratmış olursunuz. Üstelik bu mor kelebeklerin sayısını ve uçuş hızını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu özellikte uygulamayı size özel kılmış oluyor. Ayrıca bu eğlenceli uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;