Morpa Kampüs

Android Için Eğitim Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

Morpa Kampüs uygulaması ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ve öğretmenlere yönelik hazırlanan ve derslerde takviye amacıyla tasarlanmış oldukça başarılı bir Android uygulaması.

Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun bir şekilde hazırlanan, konu anlatımından tutun da çalışmalar, testler, videolar, belgeseller, ödevler, deneyler, kitaplar ve daha birçok içeriğin sunulduğu Morpa Kampüs uygulaması ilkokul 1. Sınıftan ortaokul 8.sınıfa kadar olan tüm dersleri kapsıyor. Öğrencilerin derslerine yardımcı olması amacıyla hazırlanan bu içerikler sayesinde, öğrencinin derslerindeki başarının artması ve devamlılık sağlaması amaçlanıyor diyebilirim.

Hem öğrenciler hem de öğretmenlere yönelik hazırlanan Morpa Kampüs uygulaması, şu anki aşamada sadece öğrenciler tarafından kullanılabiliyor.

Uygulama özellikleri;

  • MEB müfredatına uygun içerikler,
  • Konu anlatımları, testler, sınavlar, ödevler, interaktif ödevler, çözümlü soru videoları, belgeseller, deneyler, e-kütüphane, ödüllü yarışmalar ve detaylı raporlama gibi geniş içerik,
  • Modern ve sade arayüz,
  • Hem öğrenciler hem de öğretmenler kullanabiliyor,
  • İlkokul 1, 2, 3, 4 ve ortaokul 5, 6, 7, 8. Sınıf dersleri.
İndirme Sayfası (tamindir.com)
Morpa Kampüs Nedir?Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ve öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce eğitsel içeriğin ( konu anlatımları, çalışmalar, testler, videolar, belgeseller, ödev yaprakları, deneyler, kitaplar vb. ) ve detaylı raporlamanın yer aldığı bir eğitim platformudur.

Morpa Kampüs'te Neler Var?Morpa Kampüs'te ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf dersleri için hazırlanmış ve MEB müfredatına uygun konu anlatımları, interaktif çalışmalar ve etkinlikler, sınavlar, ödev yaprakları, interaktif ödevler, çözümlü soru videoları, BBC Belgeselleri, BBC Muzzy İngilizce eğitim videoları, belgeseller, deneyler, zengin e-kütüphane, ödüllü yarışmalar, detaylı raporlama ve daha fazlası yer almaktadır.

Kimler Kullanabilir?Morpa Kampüs uygulamasını şimdilik yalnızca öğrenciler kullanabilir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;