MYNET Haber Gündem

Android için MYNET Haber Gündem Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Mynet
tamindir.com gezginler.net

MYNET Haber Gündem, en son haberleri takip etmenize yardımcı olan ücretsiz, resmi bir Mynet Android uygulamasıdır.

Haber takip uygulaması günlük haberlere cep telefonunuzdan ulaşmanıza imkan vermektedir. Bunun yanında gazete manşetlerini de takip edebildiğiniz uygulamada e-posta ve video servisi de yer almaktadır. Böylece haberle ilişkili videoları mobil cihazınızda izleyebilir, e-posta hesabınızı kontrol edebilirsiniz. 

MYNET Haber Gündem canlı skor takibi yapmanıza, hava durumu görüntülemenize, milli piyango sonuçlarını öğrenmenize de yardımcı olur. Çok yönlü uygulamanın özelikleri şunlardır:

  • Son dakika haberleri takip edebilme
  • Günlük gazete manşetlerini ve haberlerini takip edebilme
  • Finans haberlerini takip edebilme
  • Canlı borsa takibi
  • Magazin haberleri takibi
  • Canlı sonuç takibi
  • Yerel ve dünyadan haberler

Not: MYNET Haber Gündem uygulaması hızlı internet bağlantısı gerektirmektedir. En iyi kullanım için 3G veya WiFi bağlantısı tavsiye edilmektedir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Önemli Bilgi: Mynet Haber uygulaması hızlı internet bağlantısı gerektirir, en iyi kullanım için 3G veya WiFi bağlantısı kullanınız.

Mynet Yenilendi! Üstelik artık email de var.

Yepyeni tasarımıyla Mynet Android uygulaması beğeninize sunuldu.

Gündem, gazetelerden haberler ve tüm haberlere android telefonunuzdan ulaşın

Canlı skor ve havadurumu, spor ve magazin haberleri, yerel ve dünyadan haberler ve daha bir çok özellik. Tüm son dakika haberleri, finans, spor, magazin ve sinema dünyasına ait güncel bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Video servisi ile birbirinden eğlenceli, ilginç ve komik videolara ulaşabilir keyifli paylaşımın adresi Mynet’de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Kurtlar Vadisi yayıncısı olan Sebastiyan uygulamasına da Mynet içindeki "Uygulamalar" bölümünden ulaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;