Navionics Boating HD

Android İçin Denizcilik Navigasyon Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Navionics
tamindir.com indir.com

Navionics Boating HD uygulama markette yer alan denizcilik, yatçılık, balıkçılık ve su sporları kategorisinde yer alan en iyi seçeneklerden biridir. Yüksek çözünürlüklü görseller ve kapsamlı özellikleriyle dikkat çeken Navionics Boating HD sayesinde deniz üzerindeki konumuzu takip edebilir, hız, enlem boylam gibi bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgiler sunan uygulamada yer alan gölgelendirmeler, yer isimler ve şemalandırma sistemleri deniz üzerindeyken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiyi sunuyor. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneklerini kullanarak bulunduğunuz bölgeye hem uzaktan hem de yakından bakabilme şansına sahipsiniz. Bu sayede deniz üzerindeki konumunuzu daha net tespit edebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için harita indirmek gerekmekte. Avrupa'yı farklı bölgelere ayırmış olan uygulamada en çok işinize yarayacak olan bögleyi seçip yola koyulabilirsiniz. Detaylı harita seçenekleri ile haritanızı beklentilerinize göre şekillendirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan uygulamalar arasında en iyileri arasında yer alan Navionics Boating HD denizde vakit geçirmeyi seven kullanıcıların mutlaka denemesi gereken uygulamalardan bir tanesi.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Navionics Boating HD uygulamasını Android tablet ve telefonlarınıza yükleyerek deniz üzerindeki konumunuzu belirleyebilirsiniz.

Yüksek çözünürlüğe sahip görselleri ve oldukça işlevsel özellikleri ile denizcilik ve su sporları ile uğraşan kullanıcıların ilgisini çekeceğiniz düşündüğüm Navionics Boating HD uygulaması ile deniz üzerinde bulunduğunuz konumu belirleyebilir ve enlem, boylam, hız gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınıza harita indirmelisiniz. Farklı bölgelere ayrılmış olan Avrupa'da öğrenmek istediğiniz bölgeyi seçerek rotanızı belirleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamada bulunan detaylı harita seçenekleri ile haritanızı şekillendirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;