Nefis Yemek Tarifleri

Android için Yemek Tarifi Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Nefis Yemek Tarifleri, içerisinde lezzeti kanıtlanmış 21.000'den fazla yemek tarifi bulunan bir Android uygulamasıdır.

nefisyemektarifleri.com'un resmi uygulamasının tasarımı da tıpkı site tasarımı gibi son derece şık. Servisin en büyük artılarından bir tanesi ise içerisinde diğer kullanıcılara ait yemek tariflerinin de bulunması. Bu sayede farklı yörelere özel yemek tariflerine ulaşarak evinizde farklı tatlar deneyebilirsiniz.

Özellikle yemek konusuna dikkat eden bayanların ilgisini çekebilecek uygulamanın kullanımı çok rahat ve pratik. İstediğiniz bilgilere menü üzerinden kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinden son yemek tariflerine ulaşabilir isterseniz yemek tariflerini kategorize ederek istediğiniz tür yemeklere daha kolay ulaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • Kendinize özel yemek tarif defteri
  • 21.000'den fazla denenmiş ve kategorilere ayrılmış yemek tarifi
  • Açıklayıcı yemek tarifi videoları
  • Menüler
  • Yazarların profillerine ulaşabilme
  • Soru - Cevap bölümü

Sizde yemek yapmaktan hoşlanıyorsanız ve farklı yemek tarifleri denemeyi seviyorsanız Nefis Yemek Tarifleri uygulamasını hemen ücretsiz indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

37 binden fazla fotoğraflı yemek tarifine ulaşmanızı sağlayan Nefis Yemek Tarifleri uygulamasını, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ya da tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ve en büyük yemek tarifi topluluğu olan nefisyemektarifleri.com'un resmi Android uygulaması ile site üzerinde bulunan yaklaşık 40 bin yemek tarifine dilediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz.

Kendinize ait yemek tariflerini fotoğraflayarak göndermenizi de sağlayan uygulama ayrıca, beğendiğiniz tarifleri Tarif Defterim'e ekleyerek daha sonra görmenize de imkan tanıyor.

En güncel yemek tariflerini mobil cihazınızdan almanıza imkan tanıyan uygulama üzerinden yemek tarifi videolarını izleyebilir, kahvaltı, öğle yemeği ya da akşam yemeği menülerine erişebilirsiniz.

Ayrıca yemek tariflerini gönderen yazarların profillerini görüntüleyebilmenizi sağlayan uygulamada, soru cevap kısmını ziyaret ederek ağırlıklı olarak yemek ve mutfakla ilgili merak ettiğiniz her sorunun cevabını alabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

nefisyemektarifleri.com'un RESMİ Android uygulamasıdır.

Nefis Yemek Tarifleri, Türkiye'nin en çok okunan yemek tarifi sitesi ve en büyük yemek tarifi topluluğudur. İçerisinde, kullanıcılarımızın gönderdiği tamamı denenmiş ve fotoğraflanmış 37.000den fazla yemek tarifi bulunmaktadır.

Bu uygulama ile Nefis Yemek Tarifleri'nde yayınlanan son tarifleri görebilir, kategorisel olarak tariflerde gezinebilirsiniz. Yeni tarif gönderebilir, yazarlarımızın profillerini görebilirsiniz.

Özellikler:

★ Tarif Defterim (Defterinizdeki tariflere her yerden ulaşabilirsiniz)★ Tarifler (Kategorilere ayrılmış, tamamı denenmiş 37.000den fazla fotoğraflı (resimli) tarif★ Videolar (Birbirinden güzel açıklayıcı ve eğlenceli tarif videoları)★ Menüler (Çay saati, doğum günü vb. menüleri)• Yazarlar (Yemek tariflerini gönderen tüm yazalarımız)• Yazar/Üye Profilleri (Yazarın gönderdiği tarifler, denediği tarifleri görebileceğiniz bölüm)• Soru-Cevap (Ağırlıklı olarak yemek ve mutfakla alakalı soru cevap bölümü)ve dahası...

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;