Nerde Bu Otobus

Android İçin İETT Otobüs Saatleri Programı

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Android işletim sistemi yüklü mobil cihazlar için hazırlanmış olan Nerde Bu Otobus uygulaması internet üzerinden İETT sistemlerine ait bilgileri kullanarak İstanbul’da çalışan otobüslerin bilgilerini kullanıcılara sunuyor.

Programın verdiği hizmetler arasında şunlar bulunuyor:

- Otobüs hareket saatleri- Otobüs güzergahları- GPS ile otobüslerin konumlarını görme- Durak varış saatleri- Otobüs kategorilendirme

İstanbul’da ikamet eden Android kullanıcılarının oldukça işine yarayacak olan uygulamayı kullanmak için elbette ki aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuluyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Nerde Bu Otobus? uygulaması android cihazınız için hazırlanmış İETT otobüs bilgi konum sorgulama ve öğrenme uygulamasıdır. Uygulama sayesinde beklediğiniz otobüsün veya bineceğiniz otobüs hakkında konum, güzergah, zaman bilgisini öğrenebileceksiniz. 
İstanbul ilindeki bütün otobüs hatlarını listeleme, Hatların duraklarını harita üzerinde gösterme, hatların güzergahını harita üzerinde çizebilme, otobüslerin yaklaşık saat kaçta duraklara vardığını gösterme, otobüslerin yerlerini ve GPS verilerini ve otobüslerin ne tarafa doğru gitmekte olduğunu öğrenme gibi üstün hizmet özellikleri bulunan uygulama İstanbul şehir içi İETT ulaşımınızda size çok yardımcı olacak. 
Nerde Bu Otobus? ile gideceğiniz yere geç kalmaktan ve otobüs kaçırmaktan kurtulun!
İndirme Sayfası (indir.com)
Artık duraklarda saatlerce beklemenize gerek yok! Bineceğiniz hattın otobüslerinin nerde olduğunu görmek sadece tek tık ilerinizde!

v1.1 ile gelen teknik ve kullanıcı deneyimi açısından önemli güncellemeler, uygulamayı hem daha rahat hem de daha sorunsuz halde kullanmanızı sağlıyacak.

"Nerde Bu Otobüs?" uygulaması size bir çok özellik sunmaktadır. Bunlar:

İstanbul ilindeki bütün otobüs hatlarını listelemeHatların duraklarını harita üzerinde göstermeHatların güzergahını harita üzerine çizebilmeOtobüslerin yaklaşık saat kaçta duraklara vardığını göstermeO anda o hatta çalışan otobüslerin yerlerini GPS verileri ile harita üzerinde göstermeOtobüslerin ne tarafa doğru gitmekte olduğunu göstermeHat seferlerinin yaklaşık kaç dakika olduğunu gösterme

Ve Daha FAZLASI!!!

NOT: Veriler IETT'den alındığı için bu verilerin geçerliliğinden yada doğruluğundan NerdeBuOtobüs uygulaması sorumlu değildir. Ayrıca, otobüs lokasyonlarının gecikmesi yaklaşık 4 dakikadır.

v1.1.1 ile Gelen Yenilikler:

1. Datalar daha gelişmiş yöntemle çekildiği için daha doğru sonuçlar görüntüleme.2. Önemli hata düzeltilmesi ile daha az sorun.3. Hat isimler ile de arama gerçekleştirebilme.4. Haritada çift tap ile zoom.5. O an ki konumu harita üzerinde işaretleme.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;