netd

Android İçin Dizi Ve Video İzleme Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Netd internet üzerinden klip, dizi, program, belgesel ve çeşitli videoları yasal bir şekilde izleyebileceğiniz güncel bir uygulama. Uygulama Türkiye'nin büyük bir firması tarafından geliştiriliyor ve gerçekten başarılı bir uygulama.

Sadece Android üzerinden değil diğer platformlardan da girebileceğiniz netd her platformda olduğu gibi Android platformunda da sorunsuz hizmet veriyor. Her yaştan izleyiciye uygun videolar barındıran netd, eğlenceli vakit geçirmek için birebir. Kaçırdığınız bir dizinin tekrar bölümünü bulabileceğiniz gibi dilerseniz izlemek istediğiniz dizininin kanalını canlı bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

Her yaştan herkese hitap ettiğini söylediğimizi hatırlarsınız. Çocuklara çizgi film ve eğlenceli animasyonları izletebilir, bu sırada siz de istediğiniz dizi ve programı izleyebilirsiniz. Dizi ve programlarla yetinmeyen netd çok izlenen filmleri hem orjinal dilinde hem de Türkçe dil seçeneğiyle karşınıza getiriyor. HD seçeneğiyle yani yüksek kalitede video izleme imkanı sunduğu yetmiyormuş gibi tüm bunları yaparken sizden hiçbir ücret istemiyor. 

İnternetin olduğu her yerden rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve ücretsiz olan bu uygulama kısa sürede vazgeçilmezlerinizden birisi olabilir. 

İndirme Sayfası (tamindir.com)

netd; oldukça güncel bir uygulama olarak kullanıcılarına internet üzerinden klip, dizi, program ve çeşitli videoları yasal bir şekilde izlemelerini sağlayan etkili bir uygulamadır. 

Her platformda olduğu gibi Android platformunda da sorunsuz hizmet sağlayan netd uygulaması Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda popüler videolarınız için hizmet sunmaktadır. netd uygulaması içeriğinde her yaştan kullanıcıya uygun video barındıran eğlenceli vakit geçirmek için oldukça etkili bir uygulamadır. Çizgi film, eğlenceli animasyonlar, dizi ve çeşitli programları ile kullanıcılarına hitap eden netd Güncel bir uygulamadır.

Uygulamadan faydalanabilmek için internet bağlantısı gerekirken içeriğinde sahip olduğu kullanışlı özellikleri sayesinde program ve filmlerin orjinal ve Türkçe dil versiyonlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz netd uygulaması kullanıcılarına HD kalitesinde video izleme imkan sunmakta.

İndirme Sayfası (indir.com)
Android ile netd izleme ayrıcalığı…

netd Android uygulaması ile en çok izlenen dizi, film, program, spor, belgesel ve canlı yayınların yanı sıra ,netd’ye özel hazırlanan içerikleri izleyebilir, yeni eğlence dünyanızı her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

Çok ses getiren en yeni filmleri hiçbir zahmete katlanmadan, ister orijinal dilinde altyazılı isterseniz Türkçe olarak, TV rahatlığıyla seyretmeniz mümkün.

Üstelik netd çocuk bölümde yer alan çizgi filmlerle çocuklarınızın keyifli zaman geçirmelerini de sağlayabilirsiniz.

Kullanışlı arayüzü sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerde ulaşabileceğiniz tüm bu içerikleri, HD kalitesinde izleyebilmek ve bu ayrıcalıklı dünyada yerinizi alabilmek için Android için özel tasarlanan uygulamayı indirmeniz yeterli.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;