Nike Training Club

Android İçin Egzersiz Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Nike, Inc.
tamindir.com indir.com gezginler.net

Nike Training Club, Nike tarafından geliştirilmiş ve Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz, daha çok kadınlar hedef alınarak tasarlanmış bir evde egzersiz yapma uygulamasıdır.

Dünyanın en iyi spor malzemeleri üreten markalarından biri olan Nike artık mobil uygulama işine de el attı bildiğiniz gibi .Training Club da spor salonuna gitmeye vakti olmayan çalışan kadınların ya da annelerin evlerinden katılabilecekleri bir platform ve topluluk uygulaması.

Uygulamayı indirdiğinizde ilk olarak yapmanız gereken şey, egzersiz türünü seçmek. Ardından da kendi seviyenizi başlangıç, orta ve ileri seçeneklerinden birini seçerek belirliyorsunuz. Uygulama da size ona göre egzersizler sunuyor.

Uygulama ile 15, 30 ve 45 dakikalık egzersizleri nerede olursanız olun herhangi bir ekstra alet olmadan yapabilirsiniz. 100'den fazla Nike'ın profesyonel eğitmenleri ve profesyonel atletler tarafından geliştirilmiş egzersiz uygulamada sizleri bekliyor.

Bütün egzersizler adım adım ve videolar eşliğinde size sunuluyor. Aynı zamanda sizi motive tutmak için sesli rehber de bulunuyor. Bütün egzersiz tarihinizi ve gelişmenizi de daha sonra uygulamadan görüntüleyebiliyorsunuz.

Eğer siz de evde egzersiz yapmaya başlamak istiyorsanız, Nike Training Club'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

   Antrenman uygulamalarına bir yenisi daha... Ama bu sefer işi bilenlerden! Nike'ın resmi olarak yayınladığı, marketteki en popüler antreman uygulamalarından biri olan Nike Training Club'u ücrtsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz.   Sizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çalıştırabilecek; bizzat kendi kişisel antrenörünüzü almak için tek yapmanız gereken üye olmak! 100'den fazla özel geliştirilmiş antrenman tekniği ile vücudunuzu toparlayın ve fit bir görünüme sahip olun. Özel antrenörler tarafından da destek alabileceğiniz bu uygulamada, tüm hareketler kesinlikle denenmiş ve sağlık açısından onaylanmış hareketlerdir. Antrenmanlar sonunda sizi daha da hırslandıracak ödüller kazanabilecek ve bu ödülleri de Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabileceksinz!

İndirme Sayfası (indir.com)
NIKE+ TRAINING CLUB: Her seviye için yepyeni antrenmanlar ve daha akıllı bir kişisel antrenman deneyimi. Nike'ın uzman antrenörlerinin tasarladığı antrenmanlar arasından sana en uygun olanı seç, ister kalori yak ve zayıfla, ister güçlen ve sıkılaş.

Uzman Nike antrenörleri ve sporcuları, sana özel antrenmanlar ve sana uyum sağlayan antrenman planları sağlıyor ve forma girmen için gereken motivasyonu ve rehberliği sunuyor. Kuvvet, dayanıklılık ve hareket kabiliyetine odaklanan antrenmanlar, kolayca takip edilebilen antrenörlük eşliğinde yapılıyor. Fitness durumunu arkadaşların ve Nike+ topluluğuyla paylaşıp karşılaştır. Mükemmel kişisel antrenörünle her zaman hareket halinde ol ve motivasyonunu koru.

NIKE+ Training Club ile forma girmek çok kolay. Spor yapmayı eğlenceli hale getiren NTC, vücut geliştirmek, kondisyonunu güçlendirmek, sağlıklı yaşam egzersizleri yapmak ve zayıflamak isteyen herkesi bekliyor!

Nike+ ile antrenman yap ve en iyilerle birlikte geç kendini!

NIKE ANTRENÖRLERİNDEN REHBERLİKNike+ Training Club, kişisel fitness antrenöründür. Her antrenmanda alacağın görsel rehberlik miktarını kişiselleştir ve ekranı takip etmek zorunda kalmamak için sesli talimatları kullan.

HER SEVİYE İÇİN ANTRENMANLARYüksek veya düşük yoğunluk. Gelişmiş veya Acemi: Nike antrenörleri ve sporcuları tarafından tasarlanan; kuvvete, dayanıklılığa ve hareket kabiliyetine odaklanan 100'den fazla antrenmanda seviyene uygun egzersizler seni bekliyor. Seviyene göre popüler öneriler ile forma gir, kilo ver, sıkılaş, kalori yak ya da güçlen!

GENİŞ YELPAZEHem erkekler hem kadınlar için uygun workout seçenekleri ile kol, karın, bacak, kalça, göğüs kaslarını çalıştır, istediğin görüntüye ve güce ulaş.

TÜM AKTİVİTELERİNİ KAYDETFitness hayatını takip et. Spor salonundan basketbol, tenis ve diğer birçok spora kadar tüm fitness aktivitelerini uygulamaya kaydet.

TOPLULUKLA MOTİVE OLSpor yaptıktan sonra kişiselleştirilebilir fotoğrafları ve posterleri arkadaşlarınla ve toplulukla paylaş.

KOŞULARINI TAKİP ETNike+ Run Club ile birlikte koş. Tüm koşuların aktivite geçmişine otomatik olarak kaydedilir.

EVDE KULLANChromecast veya HDMI kablosu kullanarak NTC antrenmanlarını telefonundan TV veya tablete yansıt.

Mükemmel kişisel antrenörün sayesinde motive olmak ve fitness planlarına erişmek için Nike+ Training Club'ı indir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;