Noom Walk

Adım sayma uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
Üretici: Noom Inc.
tamindir.com indir.com

Noom Walk, attığınız adımları sayabilen güzel ve başarılı bir Android uygulamasıdır. Adımlarınızı sayarken oldukça düşük miktarda batarya tüketimi gerçekleştiren uygulama çok etkileyici.

Sağlıklı bir yaşam için gün boyunca atmanız gereken adım sayısı yaş, kilo ve boyumuza göre değişebilir. Bu uygulama sayesinde günlük atacağınız adım sayısını belirleyerek, o rakama ulaştığımızda uygulama sizi bilgilendirir. 7 gün 24 saat boyunca sürekli adımlarınızı sayan uygulamanın çalışması için yüklemeden sonra herhangi bir açma/kapama işlemine gerek yok. Kendisi arkaplanda sürekli olarak çalışır.

Geçmiş günlerde attığınız adım sayıları hafızasında tutarak daha sonra kontrol etmeye ihtiyaç duyduğunuzda görebilmenizi sağlar.

Günlük attığınız adım sayılarının altında '' yorum yapma '' ve '' Beşlik Çak '' seçenekleri bulunuyor. Bu özellikleri kullanarak arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle attığınız adım sayılarını kıyaslayabilir aynı zamanda birbirinize destek olabilirsiniz.

Android platformundaki en iyi adım sayma uygulaması olarak nitelendirebileceğim uygulama üstelik tamamen ücretsiz.

Bu uygulamayı hemen indirerek adımlarınızı saymak için almanız gereken ekstra cihazlara fazladan para ödememiş olursunuz.

Not: Benzer uygulamalara göre çok daha düşük batarya tüketimi yapmasının sebebi diğer uygulamaların kullandığı GPS sistemini kullanmayarak, onun yerine akıllı algoritmalar ve algılayıcılar ile çalışır.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Noom Walk, uygulaması yürüyüş yapanlara yönelik adım sayma işlemleri sunan oldukça kaliteli ve doğruluğu kanıtlanmış olan bir yazılımdır.

Uygulama, kullanıcılara kullanıcı isimleri oluşturarak profil alanları ile günlük, haftalık ve genel olarak yürüyüşlerinizi kayıtlama ile görüntüleme işlemleri sunan, arkadaşlarınızın yürüyüşlerini takip ederek rekabet ortamları sunan bir yazılımdır.

Uygulama içerisinde; İnternet bağlantısı gerek olmadan, şarj durumu çok önemli olmadan yürüyüş anında mobil cihazınızın üstünüzde olması yeterli olan adım saymak için tüm modüller ile donatılı bir yazılımdır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;