oBilet

Android İçin Online Otobüs Bileti Satın Alma Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Mobil Atolye
tamindir.com indir.com gezginler.net

Otobüs bileti almak için mutlaka bir otobüs firmasının şubesine gitmenize gerek yok. İnternet üzerinden de hızlı bir şekilde bilet alabiliyorsunuz. Ve İnternet üzerinden aldığınız biletler daha ucuza geliyor. Kredi kartı bilgilerinizi ve telefon numaranızı yazarak istediğiniz tarihe ve istediğiniz otobüs firmasına ulaşıp kendinize yer ayırttırabiliyorsunuz.

oBilet bu işi iyice profesyonelleştirmiş diyebiliriz. oBilet ile onlarca otobüs firmasına aynı anda ulaşabiliyorsunuz ve istediğiniz tarihe sorunsuz bilet alabiliyorsunuz. oBilet hem internet hem de mobil ortamlar üzerinden hizmet veriyor. Android uygulaması ile internet üzerinden yaptığınız bütün işlemleri istediğiniz her yerde de yapabilirsiniz.

oBilet kullanıcıların yorumlarına ve önerilerine oldukça önem veriyor. Sizin bilgi sahibi olabilmeniz için kullanıcıların yaptığı yorumları okumanızı sağlıyor. Bu şekilde ne kadar güvenli bir sistem olduklarını anlatabiliyorlar. Otobüs bileti alırken kalacak yere ihtiyacınız olabilir. Bu ayrıntıyı da düşünen oBilet size istediğiniz taktirde gideceğiniz yerdeki en yakın otelleride sıralayabiliyor. Ayrıca aldığınız bileti veya alacağınız bir bileti diğer firmalar ile kıyaslayabiliyorsunuz. Ayrıca biletinizi aldıktan sonra sizde yorum yaparak diğer kullanıcılara bilgi verebilirsiniz.

Oldukça anlaşılır ve hızlı bir arayüze sahip olan bu uygulama ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunuluyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz oBilet uygulaması sayesinde Pamukkale, Kamil Koç, Ulusoy ve Varan gibi 70' in üzerinde otobüs firmasından hızlı bir şekilde bilet satın alabilirsiniz.
Online otobüs bileti gişesi de diyebileceğimiz uygulama ile oBilet platformunun anlaşmalı olduğu otobüs firmalarına ait tüm sefer bilgilerini saatleri ile birlikte görebilir, otobüs içerisindeki özelliklere göz atabilir, koltuğunuzu seçerek rezervasyon işlemlerinizi yapabilir veya istediğiniz herhangi bir firmadan otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bunun yanında otobüs firmalarının bilet fiyatlarını da karşılaştırabilme imkanı sunan uygulama ile Türk Havayolları ve diğer havayolu şirketlerinin ebiletlerini de karşılaştırabilirsiniz. 
Tamamen ücretsiz olarak cihazınıza indirerek kullanabileceğiniz uygulama ile ayrıca ucuz bilet fırsatlarından yararlanabilir, her türlü seferi listeleyebilir ve oBilet üyelerine özel indirimli biletlerden faydalanabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
oBilet; Varan, Ulusoy, Pamukkale ve Anadolu Ulaşım gibi 70'ten fazla otobüs firmasını tek bir platformda toplayan Türkiye'nin 'online otobüs bileti' gişesidir.

Bu uygulamayı kullanarak:- 70'ten fazla otobüs firmasının tüm seferlerini görebilir,- Bu otobüs seferlerin şemalarını görüntüleyebilir,- Otobüs biletinizi çok kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilir,- Satın almış olduğunuz biletlerinizi iptal edebilirsiniz.

Bu uygulamada bulabileceğiniz otobüs firmalarından bazıları;

Anadolu Ulaşım, Kamil Koç, Metro Turizm, Nilufer Turizm, Pamukkale Turizm, Ulusoy Turizm, Varan Turizm, Mersin VIF, Efe Tur, Balıkesir Uludağ, İsmail Ayaz, Adıyaman Gülaras, Kanberoğlu, Yeni Adana, Jet Turizm, Öz Diyarbakır, Şanlıurfa Astor Turizm, Süha Turizm, Esadaş, Best Van, Star Diyarbakır, Has Bingöl, Isparta Petrol, Tokat Seyahat, Fındıkkale Turizm, Lider Adana, Ses Turizm, İnci Turizm, Özlem Diyarbakır, Huzur Turizm, Yeşil Artvin, Cesur Bingöl, Doğu Karadeniz, Lüks Gümüşhane, Kırşehir Şanal, Kent Turizm, Güney Akdeniz, Lüks Karadeniz, Devran, Astur Kütahya, Villa Turizm, Aksu Turizm, Çayırağası, Kütahyalılar Turizm, Lüks Kahramanmaraş, İnan Turizm, Üstün Erçelik, Seç Turizm, Ak Turizm, Anadolu Tufanbeyli Turizm, Can Barış Turizm, Çankırı Güven Turizm, Çorum Seyahat, Dadaş Turizm, Has Diyarbakır, Hedef Turizm, Kahta Petrol, Koç Ardahan, Nevşehirliler Seyahat, Öncü Göreme Turizm, Özen Turizm, Trabzon Süzer Turizm, Yeni Aksaray, Yeşil Aksaray, Zaman Turizm.

Tatil biletinizi oBilet Mobil Uygulamasından hızlıca alarak güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Tercihiniz hangi otobüs firması olursa olsun, oBilet’te kendinize uygun bilete kolayca ulaşabilirsiniz.

Türk havayolları ve diğer birçok havayolu şirketinin ebiletlerini karşılaştırma imkânı sunan ve kullanıcının ucuza bilet bulabilmesini amaçlayan sistemi otobüs seferleri için uygulamayı hedefleyen oBilet'te aradığınız ucuz otobüs biletini kolayca bulabilirsiniz. Örneğin Ankara için ucuza bilet bulabilmek adına Kamilkoç Ankara, Pamukkale Turizm Ankara ve diğer tüm otobüs firmalarının, otobüs bilet fiyatlarını kıyaslayabilir, bunun sayesinde de en ucuz otobüs biletini rahatlıkla bulabilirsiniz. oBilet'te Pamukkale Turizm Denizli seferlerinden, Ulusoy Turizm İzmir seferlerine veya Antalya otobüs firmalarına kadar her türlü seferi listeleyebilir ve üyelerimize özel otobüs bileti fırsatları ile aradığınız en uygun fiyatlı bileti anında bulabilirsiniz.

oBilet – Aradığınız o bileti bulmak artık o kadar da zor değil!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;