Okul Öncesi Eğitim Türkçe Oyun

Eğitici Oyunlar

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
indir.com gezginler.net

  Pek çok gelişim alanını destekleyecek bölümlere sahip olan bu oyun çocukların tüm eksiklerini kapatacak. Bu oyun sayesinde çocuklar pek çok şeyi kolayca öğrenme imkanı bulmuş olacak. Bu oyunun içinde çocukların dilsel, zihinsel, sosyal, duygusal ve daha pek çok gelişimini hızlandıracak bölüm var. Bu bölümler çocuklara sayı saymayı, besinleri, şekilleri, renkleri, canlıları ve daha pek çok şeyi öğretmeyi amaçlamaktır. Her bir öğretilecek alan için ayrı bölüme sahip olan bu oyun özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak yine onlar için üretilmiştir. Bu oyunu 2 - 6 yaş arasındaki tüm çocuklar rahatlıkla oynayabilir. Çünkü bu oyunda yaşlara göre zorluk dereceleri de bulunmaktadır. Bu durumda her çocuk kendi seviyesine göre bilgilere ulaşabilir.

 Çocukların en etkili öğrenme yolu oyundur. Çocuklar oyun ile öğrendikleri bilgileri asla unutmazlar. Çünkü oyun yolu ile öğrendikleri bilgileri günlük hayatta da kullanmaya çalışırlar. Çocukların bilgiyi çok kolay öğrenecekleri çağda bu oyun ile tanışmaları onları diğer çocuklardan 1-0 öne geçirecektir. Çünkü bu oyun çocukları okula hazırlarken öğrenmeleri gereken her şeyi de öğretiyor. Çocukların sıkılmadan oynayacakları bu eğitici oyunda çocuk şarkıları da bulunmakta.

 Birbirinden harika özelliklere sahip olan bu oyunu siz de hiç vakit kaybetmeden hemen indirin. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyun çocukların zihinsel gelişimini hızlandırmaya yarayacaktır. 

İndirme Sayfası (indir.com)
OKUL ÖNCESİ ÇOCUKLAR İÇİN EĞİTİCİ OYUN (TÜRKÇE SESLENDİRMELİ)

Okul Öncesi Eğitim Oyunu; çocuklarınızın sevimli hayvanları, lezzetli meyve ve sebzeleri, renkleri, şekilleri ve sayıları öğrenmesine yardımcı olmayı amaçlar. Hem de sadece resimlerle değil aynı zamanda Türkçe seslendirmeleriyle.

Bu eğitici mobil uygulama; çocuğunuzun çevresindeki dünyayı keşfetmesine ve hayal dünyasının gelişmesine yardımcı olurken, aynı zamanda okul öncesi eğitimine de katkıda bulunur.

ÖZELLİKLER

★ Bütün objeler Türkçe seslendirilmiştir.★ Tabletler için uygundur.★ Hayvanlar, meyveler, sebzeler, şekiller, renkler ve sayılar öğretilir.★ Çiftlik hayvanlarından vahşi doğa hayvanlarına onlarca hayvanın sempatik grafiklerle gösterilmesi, çocuğunuzdaki hayvan sevgisinin gelişmesine yardımcı olur.★ Meyve ve sebzelerin sempatik grafiklerle gösterilmesi çocuğunuzun beslenme alışkanlığının gelişmesine katkı sağlar.★ Kategorilerdeki objeler, “bulmaca” bölümünde çocuğunuza tekrar hatırlatılır ve doğru cevabı seçmesi istenir. Böylelikle çocuğunuzun düşünme ve problem çözme yeteneğine de katkı sağlanır. ★ 1’den 20’ye kadar sayılar sırasıyla gösterilir.★ En temel renkler ve şekiller gösterilir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;