Onedio

Android için Haber Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Akin Ekici
tamindir.com gezginler.net

Onedio uygulaması, son zamanlarda sosyal medyada popülerliği giderek artan sitenin mobil uygulamasıdır. İnternet üzerinde popüler olan tüm haber, video, fotoğraf ve galerilere tek bir noktadan ulaşabiliyorsunuz.

Onedio, birbirinden ilginç listelerin ve testlerin yer aldığı, saatlerce okumaktan kendinizi alamayacağınız içeriklerle dolu olan bir uygulama. Bunun dışında yer alan haberler, videolar ve fotoğraflara da her yerden ulaşabiliyorsunuz. İsterseniz eklenmiş olan içeriklere sosyal medya  hesaplarınız ile yorum yapabilirsiniz. Ayrıca, bir içeriğe sosyal medya siteleri üzerinden gelen yorumları da görebiliyorsunuz. Uygulamaya girdiğinizde, üst kısımda manşet haberler, manşetin altında da diğer içerikler yer alıyor. Üst kısıma eklenen butonla, diğer kategorilere ulaşabiliyor, site üzerinden bir içeriği arayabiliyorsunuz. Haber okuma sayfası ise, gözü yormayacak bir şekilde tasarlanmış.

Bir diğer kategori olan test bölümünde ise, hazırlanan testleri mobil cihazınızdan zorluk yaşamadan çözebiliyorsunuz. Galeri ve videolar bölümünde ise, cihazınızın ekranına sığacak şekilde, görüntü kirliliği olmadan inceleyebilmeniz mümkün hale getirilmiş.  Uygulama sayesinde, sosyal medyanın son çılgınlığı onedio’yu, siz de her yerden takip edebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Onedio, Türkiye'nin ilk sosyal haber uygulamasıdır. İlgi alanlarınıza özel haberleri sizin için takip eder ve size sunar. Haberlere yorum yapmanızı, arkadaşlarınızla ve sizinle aynı ilgi alanlarına sahip diğer üyeler ile haberleri tartışmanızı sağlar. İhtiyacınız olan tüm haberleri size sunan, Türkiye'de alanında ilk olan Onedio uygulaması tamamen ücretsiz. Hemen indirin, profil oluşturun ve Türkiye'deki online haberciliğin yeni ve sosyal hali ile tanışın.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;