Online Kafa Topu

Android için Online Kafa Topu Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: İzmo Bilişim
indir.com gezginler.net

Online Kafa Topu; futbol tutkunları için özel olarak tasarlanmış Online Kafa Topu artık Android cihazlarınız ile cebinizde.

Online Kafa Topu oyununu Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve hemen oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda tek yapmanız gereken sizi yansıtan oyuncuyu seçerek, tuttuğunuz takımın forma renklerini oluşturmak. Daha sonra sizleri bekleyen zorlu mücadeleye hemen başlayabilirsiniz.

Oyunda her biri 10 gün süren turnuvalara katılabilir, birbirinden zorlu rakipleri yenerek 3 puanı kazanabilirsiniz. Sezon sonunda en çok galibiyet kazanan olarak adınızı şampiyonlar listesine yazdırabilirsiniz.

Oyunun Özellikleri:

- Dünyanın her yerinden farklı oyuncular ile maç yapma imkanı

- 25 farklı futbolcu

- 16 farklı saha kombinasyonu

- Lig usulü maçlar ve kıyasıya şampiyonluk maçı

- Android ve iOS telefonlar arasında online maç yapma şansı

İndirme Sayfası (indir.com)
Futbol tutkunlarının oyun dünyasında en sevdiği oyun olan Kafa Topu artık online ve tamamen ücretsiz! Yapman gereken çok basit! Karakterini yansıtan futbolcuyu seç ve tuttuğun takımın renklerini yansıtan formayı oluştur, ardından zorlu mücadeleye hemen başla! Her biri 7 gün süren sezonlara katıl, birbirinden zorlu rakipleri yen ve üç puanı kazanan sen ol! Sezon sonunda en çok galibiyeti topla ve adını şampiyonlar arasına yazdır! Hadi ne duruyorsun, Kafa Futbolu ve Topçu kafalar olarak da bu bilinen eğlenceli oyun da dünyanın her yerinden farklı rakipler maç yapmak için seni bekliyor!

- Dünyanın her yerinden farklı oyuncularla maç yapma imkanı- 25 farklı futbolcu- 16 farklı saha kombinasyonu- Lig usulü maçlar ile kıyasıya şampiyonluk yarışı- Android ve iOS telefonlar arası karşılıklı maç yapma imkanı- Arkadaşlarınla kolay ve hızlı bir şekilde online maç yapma şansı

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;