Opera VPN

Android Için Ücretsiz VPN Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Opera VPN, ülkemizde erişime kapatılmış veya engellenmiş olan sitelere kolaylıkla girmenize olanak tanıyan bir VPN uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, mobil platformlarda hiçbir engele takılmadan internette gezebileceksiniz. Arkasında Opera gibi güvenilir bir kaynağın olduğu uygulamayı herkese tavsiye ediyorum. 

En hızlı ve güvenilir VPN hizmetlerinden birini veren Opera, bizi toplumsal olaylarda yaşanan engellerden alıp kurtarıyor ve temiz bir şekilde internette dolaşmamıza olanak tanıyor. İnternette istediğimiz içeriğe ulaşmanın engellenemeyeceği bilinirken bu tarz uygulamalara ihtiyaç duymamız açıkçası biraz sinir bozucu. Buna rağmen piyasada kaliteli bir VPN hizmeti bulunmak zorlaşıyor. Opera 20 yıllık geçmişi ve 350 milyondan fazla insanın arkasında olmasıyla ön plana çıkıyor ve VPN hizmeti konusunda da kullanıcıları şaşırtmıyor. Reklamların yanında izleyicileri de engelleyen Opera VPN tam anlamıyla internet dostu diyebilirim.

Eğer bir VPN uygulamasına ihtiyacınız varsa Opera VPN'i ücretsiz indirebilirsiniz. Ansızın kapatılan sosyal medya platformlarına denk gelmek istemiyorsanız denemenizi kesinlikle önerebileceğim uygulamalar arasında Opera VPN ilk sıralarda yer alıyor. 

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Kullanım oranları düşük olsa dahi yine de popüler tarayıcılar içerisinde yer almayı başaran Opera, Android kullanıcıları için ücretsiz VPN servisini kullanıma sundu.

Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilen hizmet, üstelik herhangi bir şekilde sınırlama da içermiyor. Nitekim uygulamanın bu sayede rakiplerinden bir adım öne geçtiğini söylemek mümkün.

Opera VPN sayesinde mobil internet kullanımınızı daha güvenli hale getirebilir ve bunun yanında bölgesel engellere sahip sitelere de erişebilirsiniz. Bunlar için yapmanız gereken tek şey uygulamayı yükledikten sonra aktif hale getirmeniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;