Orkid Özel Gün Takvimi

Android İçin Regl Dönemi Hesaplayıcı

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Moblin
tamindir.com indir.com

Orkid Özel Gün Takvimi adından da net bir şekilde anlaşılacağı üzere kızlara hitap eden bir uygulama. Sağlık konusunda rehber niteliği taşıyan ve kullanıcılara regl dönemlerini hesaplama şansı veren bu uygulama hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde sorunsuzca kullanılabiliyor.

Uygulamaya regl dönemlerinizi giriyorsunuz ve o da sizlere bir sonraki dönemin ne zamana denk geleceğini bildiriyor. Bu sayede daha planlı bir şekilde aylık regl bilgilerinizi takip edebiliyorsunuz. Uygulamanın asıl öne çıkan özelliği kullanıcılar arasında sosyal ağ kurması. Bu ağ aracılığıyla diğerlerine sorular sorabilir ve merak ettiğiniz konularda yardım alabilirsiniz. Elbette sorduğunuz tüm problemler sadece kızlar arasında konuşuluyor. Yani güvenlik konusunda herhangi bir kuşkunuz olmasın.

Kullanıcı dostu bir arayüzde sunulan fonksiyonlar problemsizce çalışıyor. Ürün katoloüu bölümünden Orkid’in sunduğu ürünlere göz atabilir ve ilginizi çekenleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Orkid Özel Gün Takvimi uygulamasını kullanarak her ay yaşadığınız regl döneminizi daha düzenli planlayabilir ve bu özel dm-önemi daha rahat geçirebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza sadece ve sadece indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz. Her bayanın cihazında mutlaka bulunması gereken bu mükemmel uygulama kolay kontrol edilebilen mekanizmaya sahip olan menüsü ile size zahmetsiz bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca uygulama şık ve rengarenk bir ara yüz ile tasarlanmış ve size keyif vermesi amaçlanmıştır.

Orkid Özel Gün Takvimi uygulamasını kullanarak regl dönemi takviminizi oluşturabilir, döneme kaç gün kaldığını takip edebilir, regl dönemi ile ilgili en sık sorulan soruları ve bayanların sıklıkla yaşadığı sorunların çözümlerini öğrenebilir, bu şekilde kendi yaşadığınız sorunları çözümleyebilir ve Orkid' in farklı özelliklere sahip olan kaliteli ürünlerini inceleyerek size en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Çok severek kullanacağınız Orkid Özel Gün Takvimi uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;