ParaMara

Android İçin Mobil Cüzdan ve Para Gönderme Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
Üretici: ING Bank A.Ş.
tamindir.com indir.com gezginler.net

ParaMara uygulaması, ING Bank tarafından Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz mobil ve online cüzdanlar içerisinde yer alıyor ve böylece hem bankanın müşterilerinin hem de müşterisi olmayanların ödemelerini, para transferleri ve para çekme işlemlerini oldukça hızlandırıyor.

Uygulamanın tasarımı bir finans uygulamasına göre oldukça basit ve hiç zorlanmadan para yönetimi işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. ParaMara'yı kullanırken arkadaşlarınıza para gönderebiliyor, kartlarınızı yatırabiliyor, Facebook hesabınıza para gönderebiliyor ve aynı zamanda ATM'lerden kartsız bir şekilde para çekebiliyorsunuz.

Diğer kullanıcıların sizden uygulama yoluyla para talepleri göndermeleri mümkün ve bu talepleri hemen karşılayabiliyorsunuz. Bazı işyerlerinin ve internet sitelerinin ParaMara kullanıcılarına yönelik hazırladığı kampanya ve indirimler ise en cazip fırsatlarla buluşmanıza yardımcı oluyor. İlla ki bankanın müşterisi olmanız gerekmemesi ise işin en güzel yanlarından bir tanesi.

Tabii ki müşteri olanlar kendi banka hesaplarını ve kartlarını da uygulama içerisinden tanıtabilir, böylece pek çok bankacılık işleminden faydalanabilirler. Geçmişte yapılan işlemlerin kaydının tutulması sayesinde sizin dışınızda işlem yapmaya çalışanları görebilir veya kendi işlemlerinizi tekrarlayabilirsiniz.

Sık sık mobilden para ve finans işlemleri gerçekleştiriyor, internetten alışveriş yapmayı seviyorsanız uygulamayı kaçırmamanızı öneriyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Sıklıkla mobil cihazları üzerinden para transferi ya da alışveriş işlemleri yapan Android kullanıcıları için ING Bank tarafından resmi olarak hazırlanmış ParaMara uygulaması sayesinde, tüm parasal aktarım işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

ING Bank müşterisi olan ya da olmayan herkesin kullanımına sunulan ParaMara uygulaması sayesinde yeni eklenen İninal kart'lar ile anında işlem yapabilir, teklif ya da kampanyalardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama sayesinde; hızlı bir şekilde cebe, Facebook'a ya da herhangi bir karta dilediğiniz zaman para transferi gerçekleştirebilir, anında İninal kart yaratarak kartınıza para aktarabilir, İninal kartınızın bakiye bilgisini ve geçmiş işlem durumlarını kontrol edebilir, yüzlerce İninal Kart üyesi işyerinin sağladığı kampanya ya da indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanan diğer kullanıcılardan para talep etmenize de imkan tanıyan ParaMara, tüm ING Bank ATM'lerinden kartsız olarak para çekmenizi de mümkün kılıyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Yepyeni bir uygulama ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

ING Kredi kartı sahipleri, HCE teknolojisinin hayata geçtiği Türkiye'deki ilk mobil uygulama olan ParaMara ile cep telefonlarıyla temassız ödeme yapabiliyor.

Cüzdanlarınızı evde unutmak dünyanın sonu değil!50 TL altındaki işlemlerde, temassız POS cihazına telefonunuzu yaklaştırmanız yeterli.50 TL ve üzeri işlemlerde ise temas sonrası, bağlı kredi kartınızın şifresini POS cihazına girmeniz gerekecektir.

Ödeme işleminin başlayabilmesi için ekranınızın ışığını açık duruma getirip cihazınızı POS'a yaklaştırın, gerisini ParaMara'ya bırakın! (Ödeme sırasında cihazınızın NFC özelliği "AÇIK" konumda olmalıdır.)

Banka müşterisi olsun olmasın tüm kullanıcılara hizmet veren uygulamamızda, artık başka bankalara ait kartlarınızı da ParaMara'ya ekleyebilir, özel tekliflerden ve kampanyalardan yararlanmaya hemen başlarsınız.

ParaMara ile;

• Hızlı bir şekilde Cep telefonuna / ING ve ininal Kart'lara 7/24 ÜCRETSİZ para transferi gerçekleştirebilir,

• ING Kredi kartı sahipleri temassız ödeme gerçekleştirebilir (Android 4.4 ve üzeri işletim sistemli ve NFC destekli cihazlarda),

• Diğer bankalara ait kredi ve banka kartlarınızı uygulamaya ekleyebilir,

• Anında yeni ininal Kart yaratabilir,

• Kendi ininal Kart'larınıza veya arkadaşlarınızın ininal Kart'larına bakiye yükleyebilir,

• Destekleyen cihazlarda parmak izinizi kullanarak ParaMara'ya giriş yapabilir,

• Uygulamaya eklediğiniz ininal Kart’larınızın bakiye durumunu ve işlem geçmişini anlık olarak görüntüleyebilir,

• Yüzlerce ininal Kart üye işyerinde özel avantajlarla ödeme ve alışveriş yapabilir,

• Size gönderilen veya sizden istenen paralardan bildirim yoluyla bilgilendirilir,

• Herhangi bir ParaMara kullanıcısından para isteyebilir ve hatta ne için istediğinizin fotoğrafını yollayıp not ekleyebilir,

• Tüm ING Bank ATM'lerinden kartsız para çekebilir,

• TekrarMekrar menüsünden son yaptığınız işlemleri anında tekrarlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;