Pasor Parsel Sorgu Programı

Android Için Kadastro Sorgulama Uygulaması

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Pasor Parsel Sorgu Programı kullanıcılara kadastro durumu görüntüleme ve kadastro sorgulama konularında yardımcı olan bir parsel sorgulama uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Pasor Parsel Sorgu Programı size pratik bir şekilde Türkiye genelindeki kadastro durum sorgulamaları yapma imkanı veriyor. Uygulama aracılığıyla kadastro durumunu öğrenmek istediğiniz bir yeri öncelikle harita üzerinden tespit ediyorsunuz. Sonrasında ise uygulama parsele ait bilgileri size detaylı olarak listeliyor ve öğrenmek istediğiniz bilgileri size sunuyor.

Pasor Parsel Sorgu Programı ile elinizdeki tapu bilgisine göre kadastro durumu sorgulaması yapabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla yapılacak sorgular sonrasında parsele ait il, ilçe, mahalle, pafta, ada, parsel, alan ve nitelik bilgileri listeleniyor. Harita üzerinden parselin şeklini ve konumunu görmenize yardımcı olan uygulama bu sorgu sonuçlarını KML formatında kaydetmenizi de mümkün kılıyor.

Pasor Parsel Sorgu Programı internet üzerinden çalışan bir uygulamadır. Bu nedenle uygulamayı kullanırken Android cihazınızın internetinin açık olması gerekiyor. Pasor Parsel Sorgu Programı Google Play Hizmetleri'nin de kurulu ve güncel olmasını gerektiriyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Pasor Parsel Sorgu Programı uygulamasını kullanarak mobil cihazlarınız üzerinden Türkiye genelinde kadastro durum sorgulaması yapabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınız üzerinden rahatlıkla kullanabileceğiniz Pasor Parsel Sorgu Programı uygulaması, kolay kullanım özelliğine sahip olan mükemmel bir menü ile geliştirilmiştir. Bu sayede her kullanıcının uygulamayı zorlanmadan kullanabilmesi sağlanmıştır. Düşük boyutlu olması sayesinde cihazınızın kullanım alanını daraltmayacak olan bu uygulamaya sahip olmak için tek yapmanız gereken indir butonuna basmaktır.

Pasor Parsel Sorgu Programı uygulaması, Türkiye' nin her bölgesi için kadastro durumu sorgulamasını mobil cihazlarınız üzerinden yapabilme olanağı sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. Uygulama ile parsel sorgu hizmeti kapsamında istediğiniz yerin kadastro durumunu görüntüleyip, parsele ait il, ilçe, mahalle, pafta, ada, parsel, alan, nitelik bilgilerini, parselin şekil ve konumunu görüntüleyebilirsiniz. Pasor Parsel Sorgu Programı uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilir, internet bağlantısı olan her yerde kullanabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;