Passo

Passo

Platform: Android
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

Maç biletlerini kolaylıkla satın alabileceğiniz bir uygulama

Passo, Türkiye'de oynanan liglerdeki maçlara gitmeyi ve takip etmeyi seven futbol tutkunlarının hoşuna gidecek bir uygulama olmasıyla ön plana çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulamada, Passolig Kart başvurusunu kolaylıkla yapabilir ve maç biletini kart başvurusy biter bitmez alabilirsiniz.

Passo uygulaması basit ve kullanışlı arayüzü ile dikkat çekiyor. Passolig'in geçerli olduğu Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'in güncel sezonlarına dair tüm maçları görebiliyorsunuz. Bu maçları görmekle kalmıyor, satışta olan maçlara bilet alabiliyor, kombine ve bilet bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Eğer bir Passolig'e sahip değilseniz de istenilen bir zamanda Passolig Kart başvurusu yapabiliyorsunuz. Ayrıca, kullandığınız akıllı telefonda biletleri satışa çıkan maçlar hakkında bildirim alabilme imkanına da sahipsiniz.

Maçları takip etmeyi ve yerinde izlemeyi tercih eden biriyseniz Passo uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Futbol tutkunlarının denemesini öneririm.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Maça gitmek artık çok daha kolay!

Passo uygulaması ile dakikalar içerisinde Passolig Kart başvurunu yapabilir, maç biletini kart başvurunu bitirir bitirmez alabilirsin.

Maça gitmeyeceksen biletini ya da kombineni başka bir Passolig Kart sahibine ücret ödemeden transfer edebilirsin.

Passolig Kartının e-bilet kullanım süresini uygulamadan takip ederek yenileyebilir ve farklı bir banka kartını kullanarak Passolig Kartına para yükleyebilirsin.

Fikstür bölümünden Passolig'in geçerli olduğu Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'in güncel sezonundaki tüm maçları görebilir ve ilgini çeken maçları takip ederek biletleri satışa çıktığında bildirim alabilirsin.

İndirme Sayfası (gezginler.net)